Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα παιδιά σπανίως τραβάνε το καζανάκι.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Ανάπτυξη Πέους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129051 από GiannakosBAcK στις 22 Ιουλίου 2014, 2:47πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Καλησπέρα το όνομα μου είναι Γιάννης είμαι 15 χρονών έχω αρκετές απορίες γύρω από την ανάπτυξη του πέους μέχρι πότε αναπτύσεται το πέος τι συμβάλει στην ανάπτυξη αλλά και στη μείωση ή στην στασιμότητα του πέους.Την έχω γύρω στα 14-15εκ. πριν από κάποιους μήνες την είχα 15,5 και κάποιες φόρες ίσως έφτανε τα 16 πείτε μου είναι η ιδέα μου ι γίνεται να μικραίνει, γιατί βλέπω διαφορά αρκετή...Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η διατροφή μου δεν και η πιο υγιεινή αλλά ούτε τρώω ανθυγιεινά φυσιολογικά πράγματα δεν αθλούμαι καθόλου εκτός από κάποιες περιόδους αναλόγως με τις ορέξεις μου και το άλλο είναι ότι καπνίζω όχι πολύ..(δεν παίζει ρόλο αν είναι πολύ ή λίγο το θέμα είναι ότι καπνίζω απλώς σας το λέω). το ύψος μου είναι 1,82 και το βάρος μου 78-80.. έψαξα πολλές σχετικές αναρτήσεις,φόρουμ και άρθρα σχετικά με αυτό το θέμα αλλά βλέπω παντού διαφορετικά πράγματα και δεν ξέρω τι να πιστέψω έτσι λοιπόν θα με βοηθούσε πολύ να μου δώσετε κατατοπιστικές απαντήσεις και να μου πείτε κιόλας αν πάω πουθενά με αυτό το μέγεθος.

Και κάτι ακόμα έχω κάποια μικρά όχι σπυράκια σαν μανηταράκια(ίσα μου φαίνονται) κάτω ακριβώς από την περιοχή της βαλάνου και 2-3 πάνω από την βάλανο(όχι πάνω στο σχοινάκι στον κορμό) αν είναι θέμα καθαριότητας νομίζω πως είμαι εντάξει αλλά ίσως να μην το κάνω σωστά

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας περιμένω απαντήσεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129055 από Gray στις 22 Ιουλίου 2014, 3:25πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Γιαννη , Δεν γινεται το πεος σου να γινει πιο μικρο , ισως ειχες περισσοτερες καυλες εκεινες της μερες και ησουν 200% καυλωμενος που λεμε . Ισως το μετρησες λαθος κλπ κλπ . Το πεος αναπτυσεται μεχρι τα 21 ετη , αλλα αυτο δε σημαινει οτι σε ολους μας αναπτυσεται μεχρι τοτε. Παραδειγμα σε καποιον μπορει να σταματησει η αναπτυξη στα 17-18 , σε καποιον να ξεκινησει στα 12 να σταματησει στα 14 και μετα παλι στα 15 να ξεκινησει κλπ κλπ . ΑΝαλογα τον ανθρωπο ειναι αυτο .

14-15 εκ ειναι πολυ καλα . Η καλη διατροφη παιζει εναν ρολο στην αναπτυξη "γενικοτερα" . οχι ειδικα στο πεος . το υψος σου και το βαρος σου ειναι πολυ καλο επισης .

Τελος τα μπιμπικακια π λες ειναι φυσιολογικα .

Αποδεκτη αν σε καλυψα , για τυχων ερωτησεις θα απαντησω παρακατω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129056 από GiannakosBAcK στις 22 Ιουλίου 2014, 5:14πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Αυτά τα φυσιολογικά μπιμπικάκια φεύγουν? γιατί έχω ρωτήσει κάποιους φίλους μου και δεν έχουν κάτι τέτοιο αα και σε εμένα δεν ξέρω αν αποτελεί πρόβλημα αλλά το πετσάκι ανοίγει ακριβώς μέχρι εκεί που ξεκινάει η βάλανος θα αποτελέσει πρόβλημα..? και ανοίξει κάποτε ολόκληρο..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129057 από aglina στις 22 Ιουλίου 2014, 11:28πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια.
Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα μηπως στο μεγεθος επιρεασε το καπνισμα? Μια ιδεα προτινα δεν ξερω αν ισχιει. Εχω ακουσει οτι οταν καποιος καπνιζει χανει απο το μεγεθος του πεους κανα ποντο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129058 από Dieftharmenos στις 22 Ιουλίου 2014, 11:45πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aglina@22 Ιουλίου 2014)
Γεια.
Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα μηπως στο μεγεθος επιρεασε το καπνισμα? Μια ιδεα προτινα δεν ξερω αν ισχιει. Εχω ακουσει οτι οταν καποιος καπνιζει χανει απο το μεγεθος του πεους κανα ποντο.


Για να γινει αυτο θελει να καπνιζεις 20-25 χρονια...παρολα αυτα ισχυει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login