Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το διαχωριστικό όριο της συνήθειας από την εμμονή είναι μικρό, πολύ μικρό.
Σάββατο, 20 Απριλίου

τριχοτοΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129117 από Giotiss στις 26 Ιουλίου 2014, 4:20μμ

Giotiss

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμε 14 χρονων
και απο ολη την ταξη ειμαι ο μονος με τριχες και πολλες μαλιστα..με λενε οι φιλοι.μπυ να ξυριστω ...αλλα δεν ξυριζομαι γτ ξερω οτι οι πουστηδεσ μονο ξυρηζονται..τι να κανω????? Αα και κατι αλλο ει
ιναι φυσιογικο να εχω το πουλι μου 14εκατοσα???ολοι η φιλοι μου την εχουν 9-10 ...μηπως μπηκα νορις στην εφηβεια??



απαντηστε μου συντομα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129119 από wozurdaddy στις 26 Ιουλίου 2014, 4:53μμ

wozurdaddy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
μαλον ναι αλλα πρεπει να ξυριζεσε ολος ο κοσμος ξυριζετε για λογους υγειηνης και καλο θα ηταν να μην εκφραζεσε ετσι (μονο οι πουστιδες ξυριζοντε) και 14 cm δεν ειναι και πολυ μεγαλη αλλα θα μεγαλωσει με τον καιρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129120 από Dieftharmenos στις 26 Ιουλίου 2014, 5:03μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Nαι εχεις μπει νωρις στην εφηβεια...αυτο φαινεται απο την εντονη τριχοφυια που λες οτι εχεις και οχι απο το μεγεθος που ειναι μια χαρα.

"Μονο οι πουστιδες ξυριζονται"???Οκ μεγαλε...αν βγαλεις τριχες στην πλατη αστες να υπαρχουν και αν σε πλησιασει γκομενα στο 1 μετρο χεσε με.Επισης μην ξυριζεις το πουλι σου βρε...βαζε και τζελ αν θες να τα κανεις καρφακια...

προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129121 από Epistimon στις 26 Ιουλίου 2014, 5:24μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα συμφωνω καπως με τα παιδια αλλα το λενε καπως αποτομα. Αμα εχεις στην πλατη (που δεν νομιζω απο τωρα) τοτε ναι να τις ξυρισεις! Αλλα στα ποδια και στα χερια μην τις ακουμπησεις. Αυτα για τους λογους υγειηγης και τετοια ειναι μαλακιες...δεν λεω πρεπει να ξυριζομαστε σε ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ για λογους υγειηνης αλλα στα ποδια και στα χερια δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ να ξυριστεις! Καταρχας οι φιλοι σου θα βγαλουν τριχες σε 1-2 χρονακια μπορει σε καποιους να βγουνε πιο εντοντες και σε αλλους να μην φαινονται τοσο. Αλλα αμα ξυριστεις να ξερεις οτι θα πρεπει να το κανεις τακτικα γτ θα σου βγαινουνε πιο αγριες μετα. Μπορει εσενα και στα αλλα αγορακια να σου φαινονται αντιαισθητικες οι τριχες στα ποδια και στα χερια αλλα για ρωτα καμια κοπελα να σου πει...εισαι λιγο μικρος και μερικες μπορει να προτιμανε και ξυρισμενους αλλα το σιγουρο ειναι οτι οταν μεγαλωσεις λιγο ακομα τα κοριτσια προτιμανε τους αξυριστους.Και προσοχη σε αυτο που λεω...οταν λεω αξυριστους δεν εννοω τις μαιμουδες! Και πολλες τριχες να εχεις να τις αφησεις εγω αυτο σου λεω παντως.Οταν μεγαλωσεις λιγο ακομα θα μπορεις να αποφασισεις με βαση τι θελουν οι γυναικες και τι ειναι πιο ωραιο.
Το πουλι σου ειναι μια χαρα στα 14. Σιγουρα θα μεγαλωσει κιαλλο και επειδη μπηκες στην εφηβεια δεν σημαινει οτι ολοκληρωθηκε η εμφανιση σου ακομα. Θα αναπτυχθουν κιαλλα πραγματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login