Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δόξα στους ηττημένους. Υπάρχουν ήττες άξιες δόξας.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

συνεχομενη στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129123 από nik77 στις 26 Ιουλίου 2014, 6:43μμ

nik77

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια, εγω θελω να ρωτήσω κατι που μκου συμβαίνει για πρωτη φορα....σημερα μολις ξυπνησα το πρωι μου σηκωθηκε και ηθελα παρα πολυ να τον παιξω...πηγα στη τουαλετα και αρχισα να το παιζω αρκετα δυνατα αφου ολη τη νυχτα αισθανομουν οτι ηταν μονιμα σηκωμενο αλλα νυσταζα παρα πολυ για να κανω κατι...αφου εχυσα μετα απο 20 λεπτα και ντυθηκα μετα απο λιγο μου ξανασυκωθηκε και επειδη ποναγα λιγο δε τον ξαναεπαιξα....μεχρι και πριν απο λιγο ημουν συνεχεια με ενα σηκωμενο πουλι μεχρι που τελικα τον ξαναεπαιξα και εχει ηρεμησει λιγο...θελω να ρωτησω αν εχει τυχει σε κανενα αλλο αυτο πρωι πρωι αλλα και αν ηταν καποιος τωση ωρα ποτε με σηκωμενο το πουλι τοση ωρα. Περιπου 5 ωρες...επισης να σας πω οτι πριν που εχυσα ηταν σαν να τον εχω παιξει 1 φορα....παιζει να ναιη ζεστη η κατι που εφαγα? Πρεπει να ανησυχω? Ακομα και τωρα νιωθω να μου ξανασηκωνετε....σας εχει συμβει αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129137 από wozurdaddy στις 27 Ιουλίου 2014, 11:55πμ

wozurdaddy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
δεν υπαρχει κανενα προβλημα ειναι που μαλον εισαι δτη εφηβια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129138 από Webmaster στις 27 Ιουλίου 2014, 12:05μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Κανένα πρόβλημα δηλαδή, πριαπισμός. Επείγον περιστατικό, μπορεί να οδηγήσει σε γάγγραινα άρα νέκρωση, μαύρισμα και κόψιμο του πέους.

Πιθαναί αιτίαι: Φάρμακα, ναρκωτικά, φάρμακα, ναρκωτικά, μονοξείδιο του άνθρακα, ναρκωτικά, τραύμα στη σπονδυλική στήλη, ναρκωτικά, αναιμία, λευχαιμία, φάρμακα, ναρκωτικά.

Αν ξανασυμβεί, σε γιατρό και γρήγορα.

Υ.Γ. Παλιότερα θεραπευόταν αναποτελεσματικά με εξορκισμούς και ευχέλαια.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login