Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να μιλάς για τη μουσική είναι σαν να χορεύεις για την αρχιτεκτονική.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Πρώτη φορά σεξ ( για κορίτσια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129128 από believe στις 26 Ιουλίου 2014, 8:33μμ

believe

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά,

Είμαι κορίτσι 15 χρονών και τα έχω με ένα αγόρι που είναι 16. Μου ζήτησε (μετά από 5 μήνες που τα έχουμε) να κάνουμε σεξ.Εγώ όμως δεν έχω καμία ιδέα για το πως θα είναι και είμαι λίγο σοκαρισμένη με την ιδέα.Μερικές φίλες μου,μου έχουν πει ότι η πρώτη τους φορά ήταν τέλεια,αλλά άλλες μου είπαν πως πόνεσαν πολύ.

Εσείς,τι γνώμη έχετε; Πονέσατε όταν το κάνατε για πρώτη φορά; Πώς σας φάνηκε; Σε τι ηλικία το κάνατε για πρώτη φορά;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129132 από GiannakosBAcK στις 27 Ιουλίου 2014, 12:27πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είμαι κοπέλα αλλά θα σου πω την γνώμη μου.(σύμφωνα με αυτά που γράφεις παραπάνω)
Καταρχήν αν δεν είσαι έτοιμη και αν δεν θες να το κάνεις μην μπεις στον κόπο γιατί είναι πολύ πιθανό να μην σου αρέσει(όχι απαραίτητα).
Μετά οπωσδήποτε προφυλάξεις για μην υπάρξουν ατυχήματα και ψάξε λίγο τα είδη και τις μάρκες των προφυλακτικών γιατί κάποια σπάνε εύκολα.
Πιστεύω πως το σεξ αρέσει σε όλους είτε είναι ανάμεσα σε κανονικά ζευγάρια(ετερόφυλου φύλου) είτε σε ομοφυλόφιλους.
Τώρα όσο αφορά τον πόνο που ανέφερες παραπάνω δεν είναι απαραίτητος αλλά αυτό εξαρτάται από τα γεννητικά όργανα και των δύο σας.
Τώρα η ηλικία πλέον στην σήμερον ημέρα(στην χώρα μας τουλάχιστον) δεν παίζει τόσο ρόλο έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα.
Απλώς να ξέρεις αν καταλάβεις πως ο άλλος θέλει μόνο να σε γαμίσ...
και να περάσει καλά απλώς μη προχωρήσεις γιατί θα πληγωθείς πιστεύω αλλά εντάξει αυτό αναλόγως τον χαρακτήρα, αλλά αφού είστε 5 μήνες μαζί δεν πιστεύω πως υπάρχει τέτοιο θέμα.

Αν σε κάλυψα παρακαλώ κάνε αποδεκτή!(ελπίζω να σε βοήθησα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129164 από Gioxouuu στις 28 Ιουλίου 2014, 9:15μμ

Gioxouuu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ..οχι για να μην πιστεψει αυτος πως δεν μπορεις..μαλιστα αν τσακωθηκε συγχαρητηρια, ξεφορτωθηκες εναν ακομα μ*****!
Αν θες καντο αν θες ξεκαθαρισε του, στα ισια ρε φιλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login