Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αδιάβροχο είναι μάρκετινγκ. Αδιάγατο είναι οξύμωρο. Αδιάπαιδο είναι σχεδόν οξύμωρο.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

προβλημα με δαχτυλο επειγον

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129172 από anastasia99 στις 29 Ιουλίου 2014, 2:26πμ

anastasia99

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι η αναστασια ειμαι 15 χρονων και εχω ενα προβλημα. Εχω βαλει δαχτυλο στον εαυτο μου αρκετες φορες και πονεσα πολυ (μαλακα διχως ζημια).Προχθες ζητησα απο το αγορι μου να μου βαλει δαχτυλο και απογοητευτικα γιατι πονεσε παρα πολυ και δεν το ευχαριστηθηκα καθολου. Ειναι φυσιολογικο να ποναει τοσο πολυ ή μηπως παει κατι στραβα με το συστημα μου εκει κάτω? Αμα γινει αρκετες φορες μετα δεν ποναει......εννοω θα ανοιξει κατα καποιον τροπο? Βοηθηστε με σας παρακαλω.


Ευχαριστω προκαταβολικα, περιμενω απαντησεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129176 από anastasia99 στις 29 Ιουλίου 2014, 1:35μμ

anastasia99

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Aς απαντησει καποιον αν ειναι ευκολο.

Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #129177 από pikachu^^ στις 29 Ιουλίου 2014, 3:06μμ

pikachu^^

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιποοον....εγω δν μ βαζω δαχτυλο συχνα αλλα μου το κανει το αγορι μ... ομολογω πως ποναει σε καποιεσ φασεις αλλα ο πονος ειναι ωραιοσ...εγω βασικα πονας περισσοτερο λιγο πριν τελειωσω..τεσπα, δν νομιζω να ειναι κτ ανησηχητικο και λενε πως κααααπως ανοιγει ..
ελπιζς να σε βοηθησα καπως...(!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129178 από anastasia99 στις 29 Ιουλίου 2014, 3:16μμ

anastasia99

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ με βοηθησες αρκετα. Παιδια υπαρχουν αλλες γνωμες? Πειτε ο,τι ξερετε γιατι με καιει το θεμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129263 από graves στις 02 Αυγούστου 2014, 8:15μμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
αν και αγορι μπορω να σ δωσω καποια βοηθεια... να ξερεις πως η καθε κοπελα εχει διαφορετικο μουνι συγγνωμη κιολας απλα στα λεω ομα για να τα καταλαβεις.. δηλαδη αν το αγορι σου εβαζε δαχτυλο σε καποια αλλη και της αρεσε ισως εκανε το ιδιο και σε σενα.. ισως να εβαζε λιγο παραπανω δυναμη ποιος ξερει... αυτο που θα μπορεις εσυ να κανεις ειναι την ωρα που παει να σου βαλει να του παρεις το χερι και για 1 λεπτακι να τον καθοδηγησεις.. παρε το χερι του και δειξτου πως σ'αρεσει... νιωσε ανετα και αφεσου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login