Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Kυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

γυναικειος οργασμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129179 από pikachu^^ στις 29 Ιουλίου 2014, 3:16μμ

pikachu^^

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
λοιπον, γεια σας παιδια...
ειμαι 14 και εχω μια ερωτησουλα...να, βασικα το αγορι μου μου εχει κανει στοματικο σεξ αλα περισσοτερο μου βαζει δαχτυλο..εγω δν εχω ερθει ποτε σε οργασμο ενω το κανω μονη μου..ια μερα λοιπον, αφιερωθηκε μονο σε εμενα γτ ηθελε να με κανει να τελειωσω...μετα απο πολλυ ωρα ενοιωσα πως τελειωνα αλλα ισως απλα να ηταν αντιδρασεισ..θελω λοιπον να μου πειτε πως ειναι (πως νιωθετε κτλπ) οταν τελειωνετε..
επεισεις τοτε εωγαλα καιλιγο αιμα μαζι με τα αλλα θγρα...ειναι φυσιολογικο? μηπως φταιει ο κυκλος μου? μηπωσ γτ ηταν το πρωτο μου κορυφομα? μηπως κτ σωβαρο?
σασ παρακαλω, απαντηστε μου αν γινετε γτ τα εχω μπερδεψει καπωως...
ευχαριστωω(!)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129180 από anastasia99 στις 29 Ιουλίου 2014, 3:32μμ

anastasia99

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτο που νιωθεις ειναι καταπληκτικο οταν ερχεσαι σε οργασμο (πχ τρεμουλο,γρηγορη ανασα,δυνατος παλμος). Χρειαζεται και τεχνικη απο μερους του αγοριου σου για να γινει καλυτερο. Οσο για το θεματακι με το αιμα σου το πιο πιθανον ειναι να σου χρειαζονται συγχαρητηρια γιατι εχασες την παρθενια σου!!! Δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα για αυτο εφοσον το ηθελες και αγαπιεστε. Αποδεκτη αν σε καλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129181 από lenaki19 στις 29 Ιουλίου 2014, 3:48μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
μια διορθωση θελω να κανω μονο. το οτι ειδες αιμα δεν ειναι απαραιτητο να εχασες την παρθενια σου, μπορει να ηταν κι ενας μικροτραυματισμος στον υμενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129184 από pikachu^^ στις 29 Ιουλίου 2014, 3:55μμ

pikachu^^

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοριτσια σας ευχαριστω , με βοηθησατε αρκετα.. λοιπον..αν καποιος αλλοςθελει να προσθεσει κτ, τοτε ελευθερα ..(!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login