Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Κομμουνιστής είναι εκείνος που δεν έχει τίποτα και θέλει να το μοιραστεί με όλο τον κόσμο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Squirting η κατι αλλο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129659 από Tzinapap12 στις 23 Αυγούστου 2014, 2:18πμ

Tzinapap12

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ειμαι 15 ετων και αυνανιζομαι αρκετα σχεδον καθε μερα απο δυο φορες την ημερα.. Θα ηθελα να μαθω τι ειναι αυτο που επαθα εχθες.. Να σημιωσω οτι καθε φορα εχω μια αισθηση πολυ εντονη λες και κατουργιεμα. Ειχα ξανακανει ενα τετοιο θεμα πολυ παλια γ αυτη την αισθηση και μ ειπατε οτι ειναι το λεγομενο squirting απλα δν φθανω στην κορυφωση.. Παντα αυνανιζομαι βαζοντας το ενα δαχτυλο στον κολπο μου καιτριβω την κλειτοριδα μου αλλα ειπα να αλλαξω πηρα μια μασκαρα βεβαια κλειστη που το καλουπιτης ειναι στρογυλοποιοημενο και εβαλα ελαχιστο στον κολπο μου(να σημιωσω οτι ειμαι παρθενα) και ξαφνικα εβγαλα κατι σαν κατουρι λιγες σταγονες και σισπαγαν οι μυοις ολου μου του κορμιου...

Τι ειναι αυτο ειναι κατι κακο?
Επειδη αυνανιζομαι τοσο θα παθω κάτι η θα εχει καμοια επιπτωση στο μελλον?
Φοβάμαι πάρα πολυ σας παρακαλω απαντηστε μου! Ευχαριστω για τον χρονο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130218 από greyworm στις 12 Σεπτεμβρίου 2014, 6:49μμ

greyworm

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αυτο δεν ειναι καθολου κακο και ειναι μαλλον κολπικος οργασμος.κ αυτη η αισθηση οτι κατουριεσαι αν το συνεχισεις κ δν το κοψεις δεν θα βγαλεις μονο σταγονες αλλα αρκετα υγρα...Σιγα σιγα θα μαθεις να το ελεγχεις κιολας...!!Μας αρεσει εμας να το ξερεις..!!Κ το οτι αυνανιζεσαι πολυ δν εχει να λεει...Δωστου οσο γουσταρεις κ οποτε σου ερχεται...ετσι ειναι η εφηβεια και καλα κανει!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login