Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το pc μου φλόγες βγάζει, λες να είναι πετρογκάζι;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ερωτηση για το πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129675 από vlad στις 23 Αυγούστου 2014, 6:12μμ

vlad

μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση,οταν μου γκαυλωνετε παει προς τα πανω και γινετε σκληρη,και σκεφτομαι το πως θα μπορω να γαμησω ειμαι 16 χρονων και εχω προβλημα γιατι στις ταοντες ειναι σαν τσιχλοφουσκα και κουνιεται περα δωθε αλλα,αυτο ειναι το προβλημα μου πως θα μπορω να γαμησω εφοσον ειναι τοσο σκληρη και ανεβαινει προς τα πανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129703 από vlad στις 24 Αυγούστου 2014, 1:54μμ

vlad

μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κανεις παιδια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129767 από KostaCxD στις 26 Αυγούστου 2014, 12:55πμ

KostaCxD

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Και εμένα έτσι ακριβώς είναι σε στύση... Σκληρή και προς το ταβάνι (αρκετά πανω θα μπορουσα να πω... Την ίδια ακριβώς απορία έχω κι εγώ! Ποσο ευκολο θα είναι το σεξ; ααα και αυτό που λες ότι στις τσόντες τους είναι πολύ μαλακά ισχύει! Λες και δεν ειναι καν σε στύση! Αλλα πιστεύω ότι ολο και κάποια καταλληλη στάση θα υπάρχει και για εμας που έχουμε τέτοιο σχήμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #130155 από MichaelK στις 09 Σεπτεμβρίου 2014, 3:38μμ

MichaelK

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε συ μην ανησυχεις καθολου.. Είναι απλά η ηλικία που οι καύλες είναι στο φούλ. Και εμένα ετσι ήταν, αλλά οταν θα κάνεις σεξ για πρώτη φορά μετά θα έιναι λίγο πιο χαλαρή. Τώρα, αν θέλετε προσπαθληστε πριν καυλωσει να την έχετε στην θέση που θέλετε και ενω καυλώνει κρατήστε αντίσταση. όσο αντέχεται βέβαια μην πονάει. Σιγά σιγά θα είναι πιο χαλαρή. Πάντως μην σας πολυνοιάζει αυτό. Πιο πολύ να σας νοιάζει πότε θα κάνετε σεξ ;)
Αποδεκτή αν σε κάληψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login