Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος κατουρεί στη θάλασσα, το βρίσκει στο αλάτι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Να συνεχισω ή να βαλω ενα τελος??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129679 από drue στις 23 Αυγούστου 2014, 9:51μμ

drue

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Τον γνωρισα στις διακοπες, βρισκομασταν μονο για το σεξ και δεν μας εδενε τιποταλλο... συνεχισαμε να βρισκομαστε και η συμπεριφορα του μου φαινοταν αλλαγμενη...ειμασταν κατι σαν παρεακι-εραστες αλλά υπήρχαν και τρυφερες στιγμες μεταξυ μας...τις τελευταιες φορες που βρεθηκαμε αρχισα να τον βλεπω αλλιως...αρχισε να μου αρεσει πραγματικα!!ο φιλος του μου ειπε πως αυτος δεν το βλεπει ετσι, τουλάχιστον οχι ακομα, και οτι για να το αλλαξω αυτο πρεπει να γινω ο τυπος κοπελας που του αρεσει.Ξεκινησαμε με σεξ και έτσι θα επρεπε να ειχε μεινει....τώρα ομως εγω τον καψουρευτηκα και δεν ξερω τι να κανω, πως να το χειριστώ!!χρειαζομαι επειγόντως καποια λύση!τι πρεπει να κανω?? Δεν μπορώ να φυγω απλα...ουτε θελω!Το βλεπω στα μάτια του οταν με κοιτάει οτι ισως έχω μια ευκαιρια...αλλιως δεν θα υπηρχαν ουτε τρυφερες στιγμες ούτε φλογερες ματιες μεταξυ μας!Θα συνεχιζε οπως ειχε αρχισει...μονο σεξ και τελος...Σας παρακαλω γράψτε μου τις αποψεις σας!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129686 από Jim123 στις 23 Αυγούστου 2014, 11:39μμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Μπορείς να του πεις ότι θα ήθελες να έχετε μια κανονική σχέση μεταξύ σας και όχι μόνο σεξ, αν πει ότι κι αυτός θέλει όλα μια χαρά, τώρα αν σου πει ότι δεν θέλει σχέση σίγουρα θα στεναχωρηθείς και θα είναι δύσκολο, αλλά πρέπει να το πεις, επειδή αν συνεχίσει αυτό μεταξύ σας, θα καταλήξεις να πληγώσεις τον εαυτό σου πολύ χειρότερα. Επίσης δεν έχει νόημα να φύγεις απλά, επειδή έτσι δεν θα μάθεις ποτέ τι πραγματικά σκέφτεται για σένα, και στην τελική μπορεί κι αυτός να θέλει να είστε μαζί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129687 από drue στις 23 Αυγούστου 2014, 11:45μμ

drue

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ναι αλλά ο φιλος του ειπε οτι δεν νομιζει να με βλεπει ετσι...πιστευεις οτι πρεπει να του μιλησω και να του πω οτι τον βλεπω αλλιως όπως και να 'χει??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129689 από Jim123 στις 24 Αυγούστου 2014, 12:03πμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπορεί ο φίλος του να είπε την γνώμη του επειδή σκέφτηκε ότι τον ξέρει καλά, χωρίς όμως να έχουν μιλήσει ποτέ γι' αυτό, μπορεί να μίλησαν και να του είπε κάτι, ποτέ δεν ξέρεις, αν δεν του μιλήσεις και φύγεις δεν θα μάθεις ποτέ και θα σε τρώει, αν δεν του μιλήσεις και μείνεις τότε θα πληγώσεις τον εαυτό σου πολύ άσχημα, μίλα του όπως και να 'χει.
Αν σε βοήθησα πάτα αποδεκτή :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129690 από drue στις 24 Αυγούστου 2014, 12:07πμ

drue

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σευχαριστώ πολύ :) αλλά θελω να παρω κιαλλες γνωμες :P ειναι που φοβαμαι κιολας να ανοιχτω... :P χαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129733 από giorgosfp στις 25 Αυγούστου 2014, 2:51πμ

giorgosfp

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κοπελιά πιάστον και φύλα τον στο άκυρο και στο τέλος μην κάνετε σεξ απλά φασωθειτε ουτε στοματικά και θα το πάρει το μήνυμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129744 από drue στις 25 Αυγούστου 2014, 10:43πμ

drue

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
λες να πιασει?? και τελικα να μη χρειαστει να του μιλησω καν??δε ξερω νιωθω τελειως απροετοιμαστη για κατι τετοιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129746 από giorgosfp στις 25 Αυγούστου 2014, 11:35πμ

giorgosfp

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
φυσικά και να το κάνεις θα φουντώσει και το πάθος έτσι αποδεκτη αν βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login