Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στο χωριό μου έχουμε τόσα λίγα τηλέφωνα που και λάθος να πάρεις βγαίνει κάποιος γνωστός που σου λέει το σωστό.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Bisexual ???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129723 από nurcer στις 24 Αυγούστου 2014, 8:16μμ

nurcer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2014
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Είναι ένα θέμα που με απασχολεί το τελευταίο καιρό...Νομίζω πως είμαι bi..Τι με κάνει να το πιστεύω??

Από πορνό βλέπω και και straight και gay τσόντες και τις θέωρω και τις δύο ερεθιστικές..Επιπλέον κοιτάζομαι στον καθρέφτη ...το πρόσωπο μου και ερεθίζομαι όταν με βλέπω.
Από την άλλη σκέφτομαι αν θέλω να πάω με άντρα και το αποβάλω από το μυαλό μου.Δεν θέλω με τίποτα.Στις παραλίες κοιτάζω γυναίκες και μου σηκώνεται αν είναι ωραίες.Τους άντρες (σωματότυπο) τους κοιτάζω για να τους συγκρίνω με εμένα.Τέλος ότιδήποτε πρόστυχο ερωτικό και οποιαδήποτε φαντασίωση έχει πρωταγωνιστές εμένα και και γυναίκα/γυναίκες και όχι άντρες

Τι λέτε να είμαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129724 από panagiotis97 στις 24 Αυγούστου 2014, 8:41μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Είναι καθαρά στο μυαλό σου. Οι ορμόνες φταίνε καθαρά, αλλά ακόμα και αν είσαι bi δεν είναι κακό. Αν συνεχίσει η κατάσταση μπορείς να πειραματιστείς. Μόνο έτσι θα καταλάβεις αν σου αρεσει ή όχι. Αλλά συνήθως όλοι περνάνε μια τέτοια φάση. Μην ανησυχείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129752 από nurcer στις 25 Αυγούστου 2014, 3:20μμ

nurcer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2014
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Μα δεν θέλω με τίποτα να κάνω κάτι με άντρα ....Αηδιάζω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129755 από panagiotis97 στις 25 Αυγούστου 2014, 5:05μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ε τότε απάντησες μόνος σου στην ερώτηση σου. Δεν εισαι bisexual. Όλα καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login