Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

στραπ ον-αντρισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129783 από apostolis21 στις 26 Αυγούστου 2014, 4:12μμ

apostolis21

μέλος από: 24/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θεωρειαται οτι οταν η γκομενα σε γαμαει με στραπ ον χανεται ο αντρισμος;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129784 από Jim123 στις 26 Αυγούστου 2014, 4:39μμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1ον διάβασε αυτό
και 2ον μπορείς να κάνεις ότι θέλεις, ειδικά στο σεξ, αν αν σου αρέσει το κάνεις, δεν μπορεί να σε κρίνει κανείς γι' αυτό.
Αν σε βοήθησα δώσε αποδεκτή :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129785 από Dieftharmenos στις 26 Αυγούστου 2014, 5:07μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ωχ ωχ...περιμενε...ερχεται καταιγισμος σχολιων απο ομοφοβικους χρηστες.

Φαινομενικα ανοιγεις μεγαλη κουβεντα αλλα η αληθεια νομιζω ειναι μικρη.ΟΧΙ!!!Δεν χανεται ο αντρισμος...σε καμια περιπτωση.Υπαρχουν και παντρεμενοι που το κανουν η ζευγαρια που κανουν αλλαγες ρολων αλλα αυτο δεν τους επηρεαζει στην ζωη τους.Απλα βαζουν κατι παραπανω στο σεξ.

Η αλλαγη ρολων ειναι πολυ συχνη στις μερες μας και την χρησιμοποιουν ζευγαρια που εχουν βαρεθει και θελουν κατι καινουργιο.Δεν ειναι ευκολη υποθεση φανταζομαι αλλα προφανως και δεν χανεται ο αντρισμος.Ελεος...βασικα πως οριζεις τον αντρισμο??Αν μπορεις μετα να κανεις σεξ εσυ στην κοπελα σου???ΦΥΣΙΚΑ και θα μπορεις.

Δεν το εχω κανει και δεν εχω τετοιες βλεψεις καθως δεν με αναβει το θεαμα(βεβαια κανεις δεν ξερει τι θα κανει στο μελλον) αλλα το βρισκω απολυτα λογικο εφοσον το σημειο G του αντρα ειναι στον πρωκτο.Ακομα πιο πολλες γυναικες βαζουν δαχτυλο στους αντρες στις μερες μας για να τους κανουν αυτο που λεμε "μασαζ του προστατη"...ε λοιπον αντι για δαχτυλο βαζεις κατι πιο μεγαλο.Το ιδιο πραγμα ειναι.

ΥΓ.Παω να παρω ποπ-κορν...προβλεπεται να βγει μεγαλο κομπλεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129790 από pi8hkos97 στις 26 Αυγούστου 2014, 10:59μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Φίλε εννοείται ότι δεν χάνεται ο αντρισμός. Απ' την άλλη εγώ δεν θα το έκανα σε καμία περίπτωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login