Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η Lilla τρώει φρίκες!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

φάση (φιλί ) με κάποιον

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129797 από pandavampirewol στις 27 Αυγούστου 2014, 12:03πμ

pandavampirewol

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Είμαι 14 κορίτσι και εχω μια ερώτηση για την φάση (φιλί).
Δεχτικα σε κάποιον και μου λέει το πιθανόν να προχωρήσουμε σε σχέση αλλά σιγα σιγα. Τον εχω δει μονο μια φορα. Αυτό που θέλω να πω είναι πως δν θέλω να το μάθει κανείς. Του ειπα πως δν ειμαι τέτοια και στο τέλος ολοι σε λένε πουτανα για αυτα που κάνεις. Και με παρακαλούσε. Του ειπα πως θελω πρωτα να σε γνωρίσω και ισως γίνει φάση. Να το κανω? Θα το πει σε κάποιον? Και αν το πει θα το μάθει ολοι η πόλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129813 από GiannakosBAcK στις 27 Αυγούστου 2014, 5:35μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίταξε τον τίτλο της Πουτάνας δεν τον γλιτώνεις γενικώς είτε τώρα είτε αργότερα κάποιος μαλάκας θα πει την μαλακία του τέλος πάντων η φάση δεν είναι ούτε κακό ούτε κάτι προχωρημένο βγείτε 1-2 φόρες ακόμα και αν είσαι σίγουρη πως θες και εσύ να κάνετε φάση κάντε απλώς αν δεν θες να αρχίσει να πιάνει κώλο,βυζιά ή να πάει να βάλει το χέρι του μπροστά θα τραβιέσε κάθε φορά που πάει να κάνει κάτι τέτοιο ή θα του κατεβάζεις το χέρι.
Και σίγουρα θα το πει έστω στους φίλους του αλλά μην αγχώνεσαι τι θα γίνει αν το μάθουν μην δίνεις σημασία σε μαλακίες, να σε νοιάζει αν είσαι εσύ εντάξει με εαυτό σου αν είσαι εντάξει και νιώθεις όμορφα να μην σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι μην σε επηρεάζει η γνώμη των άλλων γιατί πολύ απλά δεν έχουν δικές τους ζωές και αν έχουν είναι σκατά και ασχολούνται με αυτούς που είναι μια χαρά..

Αποδεκτή αν σε κάλυψα ελπίζω να βοήθησα!

*Και μην δώσεις πολύ αέρα στον φίλο σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130015 από evaLina στις 03 Σεπτεμβρίου 2014, 9:05μμ

evaLina

μέλος από: 3/9/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι πάνω κάτω στη δική σου ηλικία... ένα χρονο μεγαλύτερη... και η αλήθεια είναι πως έχω κάνει φάση με αρκετούς... σημασία έχει να τον θέλεις και να τον εμπιστεύεσαι

Το να σε πιάσει και απλά να σε φιλήσει δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο θα νιώσειςωωραία και σίγουρα θα πάρεις κι εσύ πρωτοβουλία...
Το να μην το μαθρι κάνεις είναι αδύνατον γιατί αυτος θα το πει στο κολλητό του εσύ στη δική σου ο κολλητός και η κολλητή σου σε άλλον έναν φίλο και θα μαθευτεί έτσι πάνε αυτά... αλλά βέβαια δεν βρίσκω και ποιο το κακό να μάθουν ότι κάνατε κάτι
Αν προχωρήσει το χέρι του και αν θα του το επιτρέψεις ή όχι είναι δική σου απόφαση καθαρά ...
Και κάτι τελευταίο μην προχωρήσεις αμέσως σε σχέση.. δοκίμασε τον πρώτα
:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login