Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η ιστορία επαναλαμβάνεται μόνο όταν κάποιος δεν την ακούει την πρώτη φορά.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πολλά & διάφορα ερωτήματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129803 από kostasmikros στις 27 Αυγούστου 2014, 5:04πμ

kostasmikros

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Όπως λέει και ο τίτλος εχω πολλά & διάφορα ερωτήματα. 1) μου αρέσει να βλέπω γκει τσόντες όπως και μου σηκώνεται ΜΟΝΟ με άντρες. Απορίες : α) θεωρούμαι γκει, β) πως μπορώ να κάνω τον εγκέφαλο μου να σηκώνει το πεος και όταν βλέπω straight τσόντες; 2) εχω κοντό χαλινο Απορίες : α) τι πρεπει να κάνω, β) αν χρειαστεί να πάω σε γιατρο : πόσο θα μου κοστίσει περίπου η επίσκεψη, αν μου πει να κάνω περιτομή : το πεος κατα πόσο θα μεγαλώσει ; 3) διάβασα πολλά πράγματα σχετικά με τη μαλακια με ενα φίλο. Εχω ενα συμμαθητή που το ξέρω απο πρώτη γυμνάσιο δηλαδή 5 χρόνια. Εχω δώσει πολλές αφορμές για να με σχολιάσουν οι συμμαθητες μου και με κοροϊδεύουν. Μαζί με αυτόν το συμμαθητή , στην πρώτη γυμνασίου του είπα αν τολμάει να μου δείξει το μποξεράκι που φοράει και μου το έδειξε όπως και αυτος μετά μου έδειξε το δικό του μετά απο λίγο καιρό όμως σταματήσαμε. Θελω να παίξω μαλακια μαζί του. Απορίες : α) πως θα του το πω, β) αν του το πω μέσω Διαδικτύου ειναι σωστό ; 4) ειμαι 16,5 , εχω ύψος 1,65 & βάρος 70 kg και το μόριο μου σε χαλάρωση ειναι 10 cm ενώ σε στηση 12 cm απορίες : α) θα μου μεγαλώσει και αλο , β) αν ναι κατα πόσο περίπου;
Αυτά απο εμένα τα λέμε

Σημείωση moderator: Μη έξυπνος τρόπος να παρακάμψεις το σύστημα μηνυμάτων στο ftou.gr και να μη δώσεις αποδεκτές απαντήσεις σε πολλούς. Ξαναγράψε τα τώρα ένα ένα τα θέματα ξεχωριστά όπως κάνει όλος ο κόσμος.

προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login