Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο δάσκαλος να ρίχνει ξύλο και βρισίδια στους μαθητές. Όχι οι μαθητές στο δάσκαλο όπως σήμερα
Σάββατο, 20 Απριλίου

αποτριχωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129862 από newg στις 28 Αυγούστου 2014, 10:20μμ

newg

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας.ηθελα να σας κανω μια ερωτηση...επειδη εχω εντονη τριχοφυια πως μπορω να "ξεφορτωθω"τις τριχες στον πρωκτο;λογω χρηματων δεν μπορω να κανω λεηζερ και το ξυραφακι το φοβαμαι μην γινει χειροτερα.εσεις τι κανετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129865 από GiannakosBAcK στις 29 Αυγούστου 2014, 1:09πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Εγώ δεν έχω πολλές ούτε μεγάλες τρίχες στον κώλο αλλά πραγματικά αν ξέρει κανείς καμιά κρέμα η αληφή θα βοηθούσε πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129867 από kapoios* στις 29 Αυγούστου 2014, 1:50πμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Υπάρχουν πολύ φθηνές κρέμες όπου αγόρασα γιατί ήθελα και εγώ να ξεφορτωθώ την πολύ τριχοφυία.Είναι κρέμες που μέσα στη συσκευσία περιέχει και μια σπάτουλα που με εκείνη αλήφεις την κρέμα στα σημεία που θα ήθελες να ξεφορτωθείς τις τρίχες και μετά περιμένεις για περίπου 4 λεπτά για να χάσουν οι τρίχες την δύναμή τους και ύστερα τραβάς με την σπάτουλα κόντρα στα μέρη όπου άλληψες την κρέμα και οι τρίχες φεύγουν κατευθείαν χωρίς πόνο και κίνδυνο μόλυνσης.
Φθηνά και αποτελεσματικά!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129868 από GiannakosBAcK στις 29 Αυγούστου 2014, 3:03πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Πως λέγεται..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login