Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απειροι άνθρωποι ξοδεύουν λεφτά σε πράγματα που δεν τα θέλουν, για να καταπλήξουν ανθρώπους που δεν μπορούν να υποφέρουν.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

επειγοντος βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129880 από georgia1926 στις 30 Αυγούστου 2014, 1:08πμ

georgia1926

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας.... πηρα το θαρρος να γραψω στη σελιδα σας γτ δεν εχω αγχωθει κ στεναχωρηθει πιο πολυ στη ζωη μου... πριν 5 μερες το καναμε με το αγορι μου... και φορουσε προφυλακτικο ολα κλ ολα ωραια ελα μ ομως που εσπασε κ αφου το καταλαβαμε του το εκανα με τα χειλη μου για να δω αν ειχε τρυπα κ ειχε υγρα οπως οταν τελειωνει τον ρωτησα κ μ ειπε δεν τελειωσε... σιγουρα ηταν προσπερματικα... η τρυπουλα τελικα ηταν οχι στο κεφαλι επανω στο κυκλακι... ηταν εκει που ξεκινουσε το κεφαλακι στα πλσγια κ ηταν πολυ μικρη... τι να κανω ρε παιδια δεν μπορουμε να ηρεμισουμε... δεν το πιστευω οτι εγινε αυτο σε μας που παντα προσεχουμε... να τονισω οτι ειμαι 17 χρονων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129906 από pi8hkos97 στις 31 Αυγούστου 2014, 9:31πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Αν νομίζεις ότι είσαι έγγυος (υπάρχουν μικρές πιθανότητες) πάρε ένα test εγκυμοσύνης. Αν βγει θετικό πήγαινε στο γυναικολόγο σου για σιγουριά. Αν και αυτός σου πει ότι είσαι, εκεί πρέπει να αποφασίσεις τί θα κάνεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129911 από redcarpet30 στις 31 Αυγούστου 2014, 2:54μμ

redcarpet30

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Η διαφυγή του σπέρματος μπορεί να γίνει γενικώς από οποιαδήποτε τρύπα που μπορεί να δημιουργηθεί απο κακή χρήση του προφυλακτικού(αμυχές, χωρίς αρκετη λύπανση).Το προφυλακτικό πρέπει να το ελέγχεις καλύτερα μετα την σεξουαλική πράξη γεμιζοντας το με νερό έτσι ώστε να σιγουρευτείς και να μην το πετάτε στην τουαλέτα(κρίμα ειναι να φράξουν οι σωλληνώσεις).Τώρα οσον αφορά με το θέμα σου θα πρέπει να δείς αν έχεις σταθερή περίοδο αν σου ερθεί κανονικά(το αγχος δεν βοηθάει) και βέβαια να κάνεις ενα τεστ εγκυμοσύνης.Αν βγεί αρνητικό και συνεχίζεις να εχεις καθυστέριση τότε πηγαινε σε γυναικολόγο οπού θα σου γράψει μικροβιολογικές εξετάσεις.Η πιθονότητα να μείνει κάποιος έγκυος απο προσπερματικά είναι απίθανη(αλλά όχι και αδύνατη).
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login