Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δεν έχεις πεθάνει ακόμα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σπυρακια πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129887 από debayad στις 30 Αυγούστου 2014, 3:25μμ

debayad

μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Καλησπερα,
Λοιπον εδω και αρκετο καιρο, εχω παρατηρησει οτι εχω πολλα σπιρακια στη βαλανο. Είναι εκει που εννωνεται το κεφαλι με το αλλο πεος, ειναι σε σειρα ολα τα σπιρακια, εχουν βγει ετσι ωστε να σχηματιζουν μια γραμμη και καλα γυρο απο το κεφαλι, αλλά όπως σας ειπα ειναι στην ακρια. Μπορειτε να μου πειτε τι ειναι αυτο ;;; Προσπαθουσα τοσο καιρο με καθαριοτητα μπας και φυγουν αλλα τιποτα........ΤΙ να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129889 από GiannakosBAcK στις 30 Αυγούστου 2014, 4:27μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Το ίδιο ίσα που φαίνονται σε εμένα αλλά με πειράζουν και εγώ είχα ρωτήσει τι είναι αλλά μου είπαν να μην ανησυχώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129890 από Billl στις 30 Αυγούστου 2014, 4:28μμ

Billl

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Φιλε μηπως ειναι κατι σαν αυτο pearly penile papules (ψαχτω στο google και πες μας)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129894 από debayad στις 30 Αυγούστου 2014, 6:38μμ

debayad

μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Ναι μπιλ, κατι τετοιο αλλα σε ποιο ιποια μορφη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129895 από Darkwin στις 30 Αυγούστου 2014, 6:55μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Δεν χρειάζεται να ανυσηχείς για αυτά. Όλοι σχεδόν τα έχουμε αυτά τα σπυράκια. Καποιές φόρες, έχω ακούσει οτί βγαίνουν λόγω του πλυσήματος του πέους. Κάνεις δεν ξέρει ότι το πέος καθαρίζεται όταν κατουράς, και καθόμαστε και το πλένουμε συνεχώς.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129900 από DamionGorden στις 31 Αυγούστου 2014, 1:04πμ

DamionGorden

μέλος από: 23/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μάλλον πρόκειται για μαργαριταροειδείς βλατίδες ή αλλιώς Hirsuties coronae glandis, googlαρέ το και σύγκρινε τις φωτογραφίες με το πουλί σου. Αν πράγματι είναι κάτι τέτοιο δεν χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου, δεν είναι κατι επιβλαβές ούτε μεταδοτικό. Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να αντλήσεις από το διαδίκτυo. Αν σε κάλυψα αποδέξου την απάντησή μου.

Darkwin τι εννοείς οτι καθαρίζεται όταν κατουράς; Καθαρίζει η ουρήθρα; Εξήγησέ το μας λίγο καλύτερα γιατί δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες και παρακινείς τους βρωμιάριδες να μην πλένονται, πράγμα τραγικό για τις συντρόφους τους. Η τέλεια σωματική και η στοματική υγιεινή είναι πολύ σημαντικές και προσωπικώς τις θεωρώ προϋπόθεση για να είναι ένα άτομο sexy. Δυστυχώς πολλά νεαρά άτομα δεν έχουν μάθει να καθαρίζουν σωστά το σώμα τους και τα δόντια τους. Καλό θα ήταν να αφιερώνουν καθημερινά λίγο χρόνο για να βουρτσίζουν με σωστό τρόπο τα δόντια τους και να καθαρίζουν τις ευαίσθητες περιοχές επιμελώς κατά τη διάρκεια του μπάνιου. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη αηδία και ξενέρωμα να γουστάρεις κάποιον/α και μόλις γδυθεί για να κάνετε σεξ να μυρίζει κάτι άσχημα, σίγουρα θα σας έχει συμβεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login