Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κρυπτογραφημένη φλασιά. Δώσε password: _
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εξεταση πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129920 από Xrhstospap στις 31 Αυγούστου 2014, 4:13μμ

Xrhstospap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμε καινουργιος εδω το προβλημα μου εινε οτι οταν ειμουν μικρος ειχα κανει μια επεμβαση στο πεος σε γυναικα χειρουργο και καθε δυο χρονια παω για να ελενξει αν ολλα εινε ενταξη την πρωηγουμενη φορα που ειχα παει ειμουν 12 χρονων και ολλα ειταν μια χαρα και μου ειχε πει οτι στην επομενη επισκεψη θα με εξεταση και θα μου παρει και σπερμα τωρα ομως ειμε 14 και ντρεπομε πολυ και η επισκεψη εινε αυριο το πρωι και θα εινε και η μητερα μου.. Καθε φωρα με βαζει και ξαπλονω σε ενα κρεβατι και με εξεταζει και η μητερα μου καθετε απεναντι παιδια τ θα κανω ντρεπομε πολυ και πως θα δοσω σπερμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #129922 από redcarpet30 στις 31 Αυγούστου 2014, 5:11μμ

redcarpet30

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ο γονεας βρίσκεται μαζί για κάποιο λόγο αν όμως θέλεις μπορείς να ζητήσεις να φύγει απο τον χώρο του εξεταστήριου.Αμα και η γιατρός δεν μπορει να καταλάβει οτι η παρουσια του γονέα μπορει να σε κάνει να αισθανθείς ντροπή τότε άλλαξε γιατρό(αμα δεν καταλαβαινει τότε δεν εχει γνώσεις παιδοψυχολογίας).Επίσης το πως θα δώσεις σπέρμα υπάρχουν πολλοι τρόποι και επιπλέον κανένας γιατρός δεν εχεί τα καταλληλα οργανα για να το εξετάσει ο ιδιος(Τα στέλνουν σε εξωτερικό διαγνωστικό κέντρο) και μην περιμένεις να δώσεις μπροστα στο γιατρό και στο γονέα(Δεν γινέται αυτό).Θα πρέπει να μιλησεις με το γονέα και να γίνει με τρόπο οπου δεν θα νίωθεις ντροπή, ειναι μια απλή εξέταση και μην πανικοβάλεσαι.Η εξέταση του σπέρματος γινεται σε κάθε αντρα οποιαδηποτε ηλικιας με τον ίδιο τρόπο και το ξέρουν ολοι οι γιατροί.Μην ντρέπεσαι και μην πανικοβάλεσαι ειναι απολητα φυσιολογική εξέταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login