Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Νικοτινίαση: Η παράφορη επιθυμία να συναντήσεις περιπτερά, ειδικά όταν σου τελειώνουν τα τσιγάρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

δεν εχω κανει ακομα σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129926 από ola h tipota στις 31 Αυγούστου 2014, 6:17μμ

ola h tipota

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπον ειμαι 17 χρονων και τα περισσοτερα κοριτσια της ηλικιας μου εχουν κανει σεξ.τωρα τελευταια εχω ανησυχησει λιγακι και νομιζω πως θα μεινω παρθενα :P σχεση δεν εχω κανει η αληθεια ειναι...εκτοσ και αν θεωρειτε σχεση το να βγαινεις με καποιον για μια βδομαδα αντε για το πολυ για δυο..οι φιλες μου εχουν κανει και απλα νιωθω οτι αν κανω σχεση με καποιον και του πω οτι δεν εχω κανει θα ξενερωσει...μπορει να λεω και βλακειεσ αλλα δεν ξερω :/
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129929 από panagiotis97 στις 31 Αυγούστου 2014, 6:43μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όντως λες βλακείες. Μην βιάζεται να κάνεις σεξ. Όλες οι κοπέλες σήμερα βιάζονται και καταλήγουν να γίνονται πουτανάκια. Να είσαι περήφανη που είσαι η εξαίρεση. Έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου να κανείς σεξ. Αν οι άλλες πηδοούνται από τα 15, δε σημαίνει πως πρέπει κΙ εσύ. Σχέσεις θα κανείς πολλές στο μέλλον. Όλα τα πράγματα στην ώρα τους. Αυτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129932 από redcarpet30 στις 31 Αυγούστου 2014, 8:50μμ

redcarpet30

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
1ον μην βιαζεσαι να ξεκινησεις την σεξουαλικη ζωη επειδή ολες οι φιλες σου το εχουν κανει...Η πρώτη φορα ειναι συμαντικη για ενα άνθρωπο καθώς μπορει να το επηρεασει για ολη του την ζωή.Μην ανχώνεσαι και να ξερείς οτι η πρώτη φορα πρεπει να γίνει επειδή το θέλεις εσύ,με ενα ανθρώπο που εμπειστευεσαι και πάντα μα πάντα με τις καταλληλες προφυλάξεις.Το πότε κάποιος ανθρωπος ξεκιναει να είναι σεξουαλικά ενεργός πρέπει να γίνεται με συννέση.
2ον το τι είπαν οι φίλες σου δεν πάει να πεί οτι είναι αλήθεια γιατί πολλά παιδία λένε πραγματα για να εντυπωσιασούν με τον πιο λανθασμένο τρόπο.
3ον Το σεξ στην εφηβεία γινεται συνηθώς με λάθος τρόπο και εχει πολλές επιπτώσεις καμία φορά(ασθένειες,εγκυμοσύνες).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129933 από Dieftharmenos στις 31 Αυγούστου 2014, 9:20μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(panagiotis97@31 Αυγούστου 2014)
Όντως λες βλακείες. Μην βιάζεται να κάνεις σεξ. Όλες οι κοπέλες σήμερα βιάζονται και καταλήγουν να γίνονται πουτανάκια. Να είσαι περήφανη που είσαι η εξαίρεση. Έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου να κανείς σεξ. Αν οι άλλες πηδοούνται από τα 15, δε σημαίνει πως πρέπει κΙ εσύ. Σχέσεις θα κανείς πολλές στο μέλλον. Όλα τα πράγματα στην ώρα τους. Αυτά.


Δηλαδη επειδη κανουν σεξ απο τα 15 γινονται πουτανακια???Βασικα πως οριζεις αυτη την λεξη???Δηλαδη αν ερχοταν μια διμετρη θεα και σου ανοιγε τα ποδια θα ελεγες οχι???Δεν νομιζω...με αυτη την λογικη εισαι και εσυ ζιγκολο.Τι απαρχαιομενες αντιληψεις ειναι αυτες.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130022 από panagiotis97 στις 04 Σεπτεμβρίου 2014, 2:44πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@31 Αυγούστου 2014)
Έγραψε:(panagiotis97@31 Αυγούστου 2014)
Όντως λες βλακείες. Μην βιάζεται να κάνεις σεξ. Όλες οι κοπέλες σήμερα βιάζονται και καταλήγουν να γίνονται πουτανάκια. Να είσαι περήφανη που είσαι η εξαίρεση. Έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου να κανείς σεξ. Αν οι άλλες πηδοούνται από τα 15, δε σημαίνει πως πρέπει κΙ εσύ. Σχέσεις θα κανείς πολλές στο μέλλον. Όλα τα πράγματα στην ώρα τους. Αυτά.


Δηλαδη επειδη κανουν σεξ απο τα 15 γινονται πουτανακια???Βασικα πως οριζεις αυτη την λεξη???Δηλαδη αν ερχοταν μια διμετρη θεα και σου ανοιγε τα ποδια θα ελεγες οχι???Δεν νομιζω...με αυτη την λογικη εισαι και εσυ ζιγκολο.Τι απαρχαιομενες αντιληψεις ειναι αυτες.





Με τη λέξη "πουτανάκια" δεν εννοώ ότι πηγαίνουν με πολλούς. Εννοώ ότι μια κοπέλα ντροπιάζεται για να κάνει σεξ με ένα αγόρι. Ντύνεται προκλητικά, μιλάει χυδαία, και καταλήγει να μοιάζει με πόρνη. Το με το πόσους θα παει μια κοπέλα είναι δική της υπόθεση. Αν θέλεις να μην γίνει γνωστό κάτι, δεν γίνεται. Άμα νιώθει ώριμη στα 15 ας το κάνει. Αλλά άμα πιέζεται από τον περίγυρο της να γίνει γυναίκα από μικρή ηλικία, και καταλήγει να συμπεριφέρεται σαν πόρνη, τότε κάτι δεν πάει καλά. Η γυναίκα που κερδίζει το σεβασμό μου είναι αυτή που είναι σεξυ ακόμα και αν φοράει μπούρκα. Όχι αυτή που θα βγει με τον κώλο έξω και θα ντροπιάσει όλο το γυναικείο φύλο. Συγγνώμη αν ακούστηκα σεξιστής. Δεν είχα τέτοια πρόθεση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130024 από Dieftharmenos στις 04 Σεπτεμβρίου 2014, 5:40πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ακομα σεξιστης ακουγεσαι.

Τι παει να πει ντυνεται προκλητικα,μιλαει χυδαια και καταληγει να μοιαζει με πορνη???

Να ντυνεται οσο προκλητικα θελει...αν θες μην την κοιτας,να μιλαει οπως θελει γιατι εχουμε δημοκρατια και γαμω την λογοκρισια και αν θελει να γινει και κανονικη πορνη και να πληρωνεται κι ολας.Που το κακο???Απολυτα νομιμο...

Μαθετε επιτελους να ξεχωριζετε ποτε γινοσαστε σεξιστες και ρατσιστες και να το παραδεχεστε.Οσο για το "ντροπιαζει το γυναικειο φυλο" ασχολιαστο...εχουμε και εμεις χειροτερα.Αυτος ο διαχωρισμος ειναι που σε κανει σεξιστη.

Στα υπολοιπα συμφωνω απολυτως...αλλα οταν κρινεις τους ανθρωπους ειτε ειναι ναρκωμανεις,ειτε πορνες,ειτε πιανεις πιο μεγαλες ομαδες οπως αντρες-γυναικες προσπαθησε να κρατας την πιο ισορροπημενη σταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130027 από gunsh0t στις 04 Σεπτεμβρίου 2014, 8:48πμ

gunsh0t

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@04 Σεπτεμβρίου 2014)
Ακομα σεξιστης ακουγεσαι.

Τι παει να πει ντυνεται προκλητικα,μιλαει χυδαια και καταληγει να μοιαζει με πορνη???

Να ντυνεται οσο προκλητικα θελει...αν θες μην την κοιτας,να μιλαει οπως θελει γιατι εχουμε δημοκρατια και γαμω την λογοκρισια και αν θελει να γινει και κανονικη πορνη και να πληρωνεται κι ολας.Που το κακο???Απολυτα νομιμο...

Μαθετε επιτελους να ξεχωριζετε ποτε γινοσαστε σεξιστες και ρατσιστες και να το παραδεχεστε.Οσο για το "ντροπιαζει το γυναικειο φυλο" ασχολιαστο...εχουμε και εμεις χειροτερα.Αυτος ο διαχωρισμος ειναι που σε κανει σεξιστη.

Στα υπολοιπα συμφωνω απολυτως...αλλα οταν κρινεις τους ανθρωπους ειτε ειναι ναρκωμανεις,ειτε πορνες,ειτε πιανεις πιο μεγαλες ομαδες οπως αντρες-γυναικες προσπαθησε να κρατας την πιο ισορροπημενη σταση.

'τι παει να πει ντυνεται προκλητικα , μιλαει χυδαια και καταληγει να μοιαζει με πορνη΄
να σου θυμισω οτι ζουμε σε μια κοινωνια την οποια διεπουν ορισμενοι κανονες. Για την ομαλη λειτουργια της, οπως γνωριζεις, τα μελη της θα πρεπει να συμμορφωνονται σ'αυτους.
'να μιλαει οπως θελει γιατι εχουμε δημοκρατια'
δεν μπορεις να χρησιμοποιεις αυθαιρετα τον ορο δημοκρατια. δημοκρατια δε σημαινει ασυδοσια. αν ο καθενας ελεγε και εκανε ο,τι ηθελε τοτε θα επικρατουσε το χαος. η δημοκρατια βασιζεται σε ορισμενους κανονες . 'η ελευθερια του ενος σταματα εκει που αρχιζει η ελευθερια του αλλου'
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130032 από panagiotis97 στις 04 Σεπτεμβρίου 2014, 2:50μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Προσωπικά σου λέω δεν με ενοχλεί. Και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ναρκομανείς και τις κανονικές πόρνες. Άνθρωποι που έκαναν λάθη είναι και αυτοί όπως όλοι μας. Αλλά δε νομίζω ότι γίνομαι σεξιστής όταν λέω ότι ντροπιάζουν το γυναικείο φύλο. Έχω ανοιχτό μυαλό και δε θέλω να κρίνω χωρίς να γνωρίζω κάποιον. Αγαπώ και σέβομαι τις γυναίκες. Αλλά νιώθω πως όσα έχουν κατακτήσει, ειδικά τον περασμένο αιώνα κινδυνεύουν από τι νέες γενιές. Οι γυναίκες έφτασαν και ίσως ξεπέρασαν τους άντρες σε κάποιους τομείς χάρη στο μυαλό τους, το θάρρος τους και την αγωνιστικότητα τους. Όταν όμως σήμερα η άλλη αντί να ντυθεί για να βγει έξω γδύνεται, δίνει το δικαίωμα στον κάθε ανώμαλο να τη δει ως ένα κομμάτι κρέας. Και μετά αναρωτιούνται κάποιες γιατί οι άντρες δεν τις πέρνουν στα σοβαρά. Και δεν το θεωρώ δικό τους λάθος μόνο. Οι άντρες δεν έχουν αλλάξει μυαλά ποτέ και κυριαρχεί ακόμα η φαλλοκρατία. Είναι όμως θλιβερό να προχωρά το γυναικείο φίλο ένα βήμα μπροστά και δύο πίσω. Πες με αν θες συντηρητικό, σεξιστή, φαλλοκράτη, ρατσιστή. Αλλά η γυναίκα που θα κερδίσει το σεβασμό και την αγάπη μου θα είναι αυτή που σέβεται τον εαυτό της και τον αγώνα όλων των άλλων γυναικών.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130037 από Dieftharmenos στις 04 Σεπτεμβρίου 2014, 4:28μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gunsh0t@04 Σεπτεμβρίου 2014)
Έγραψε:(Dieftharmenos@04 Σεπτεμβρίου 2014)
Ακομα σεξιστης ακουγεσαι.

Τι παει να πει ντυνεται προκλητικα,μιλαει χυδαια και καταληγει να μοιαζει με πορνη???

Να ντυνεται οσο προκλητικα θελει...αν θες μην την κοιτας,να μιλαει οπως θελει γιατι εχουμε δημοκρατια και γαμω την λογοκρισια και αν θελει να γινει και κανονικη πορνη και να πληρωνεται κι ολας.Που το κακο???Απολυτα νομιμο...

Μαθετε επιτελους να ξεχωριζετε ποτε γινοσαστε σεξιστες και ρατσιστες και να το παραδεχεστε.Οσο για το "ντροπιαζει το γυναικειο φυλο" ασχολιαστο...εχουμε και εμεις χειροτερα.Αυτος ο διαχωρισμος ειναι που σε κανει σεξιστη.

Στα υπολοιπα συμφωνω απολυτως...αλλα οταν κρινεις τους ανθρωπους ειτε ειναι ναρκωμανεις,ειτε πορνες,ειτε πιανεις πιο μεγαλες ομαδες οπως αντρες-γυναικες προσπαθησε να κρατας την πιο ισορροπημενη σταση.

'τι παει να πει ντυνεται προκλητικα , μιλαει χυδαια και καταληγει να μοιαζει με πορνη΄
να σου θυμισω οτι ζουμε σε μια κοινωνια την οποια διεπουν ορισμενοι κανονες. Για την ομαλη λειτουργια της, οπως γνωριζεις, τα μελη της θα πρεπει να συμμορφωνονται σ'αυτους.
'να μιλαει οπως θελει γιατι εχουμε δημοκρατια'
δεν μπορεις να χρησιμοποιεις αυθαιρετα τον ορο δημοκρατια. δημοκρατια δε σημαινει ασυδοσια. αν ο καθενας ελεγε και εκανε ο,τι ηθελε τοτε θα επικρατουσε το χαος. η δημοκρατια βασιζεται σε ορισμενους κανονες . 'η ελευθερια του ενος σταματα εκει που αρχιζει η ελευθερια του αλλου'


Α)Υπαρχει κανονας για το ντυσιμο???ΤΙ ΑΚΟΥΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

Β)Συμφωνω...ξεχνας ομως οτι δεν υπαρχει κανονας για την γλωσσα που χρησιμοποιει ο καθενας.Η δημοκρατια απορρηπτει εξ ορισμου της την ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ εφοσον δεν αναφερεται σε εσενα.Εσυ αν θες καντης μηνυση αν σε βρισει...αλλα αν μιλαει γενικως και αοριστως ασχημα και εγω μαζι της.Πανε κανε μηνυση σε 30.000 μαντραχαλαδες που βριζουν στα γηπεδα αν θες...ουτε νομικα δεν στεκεται.Οσο για τα υπολοιπα εισαι εκτος θεματος.

Μαθαμε τωρα...οταν ακους βρισιδια απο παντου δεν λες τιποτα...και τωρα λες.Την λογοκρισια σας μεσα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login