Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αυτοπεποίθηση είναι το αίσθημα που έχεις πριν συνειδητοποιήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φάση πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129992 από DimitrisJimCool στις 03 Σεπτεμβρίου 2014, 12:13πμ

DimitrisJimCool

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας! Πρόκειται να τα φτιαξω με μία κοπέλα, και θα κάνουμε φάση, αυτή θέλει να μου τον παίξει. Απλώς δεν ξέρω αν θα αισθανθεί άσχημα αν χύσω πάνω της. Θα ήθελα γνώμες που να χύσω ωστέ να αισθανθεί ωραία.Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130008 από redcarpet30 στις 03 Σεπτεμβρίου 2014, 2:26μμ

redcarpet30

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλα λοιπόν μην περιμένεις και να σου πει και ευχαριστώ για το οτι θα εσπερματίσεις στο προσωπο της.Μην βλέπεις απο τις ταινίες πορνό, αλλα αμα το θέλεις μπορείς να της το ζητήσεις με τον σωστό τρόπο και ίσως στο κάνει και που ξέρείς μπορεί να ευχαριστιθεί απο την ευχαριστιση σου.Μα να ξέρεις οτι στο σεξ πρεπει να υπαρχει αλληλοκατανοηση και οτι δεν μπορει μονο ο ενας να ζηταει πράγματα απο τον αλλον.Πρέπει να σεβεσαι τον συντροφό σου και οποιαδήποτε αποφαση του.Και τέλος να ξέρεις αυτή η προσεγγιση στο σεξ μείωνει τους κινδυνούς μεταδωσης ασθενείων.Για οποίδήποτε αλλη προσεγγιση να ακολουθείς πάντα τους κανόνες ασφαλους σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #130009 από Dieftharmenos στις 03 Σεπτεμβρίου 2014, 2:28μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φυσικα και δεν θα τελειωσεις πανω της την πρωτη φορα...απλα ας τον παιξει και να εχει πλαγια το σωμα της ετσι ωστε να μην την πετυχεις.Αν παλι θελει καλυτερα στο στηθος της...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130033 από DimitrisJimCool στις 04 Σεπτεμβρίου 2014, 3:04μμ

DimitrisJimCool

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Παιδία τελικά τελείωσα στο πρώσοπο της. Αυτή μου τον έπαιζε, και όταν με έβλεπε οτι τελείωνα, τον έβαλε πάνω απο το πρώσοπο της και τα έγλυφε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130040 από mariadina στις 04 Σεπτεμβρίου 2014, 7:45μμ

mariadina

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Αποκλείεται!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login