Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όχου συμφορά που με βρήκε πάλι το δόλιο. (Ν. Ξανθόπουλος)
Σάββατο, 20 Απριλίου

Χύσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130214 από DimitrisJimCool στις 12 Σεπτεμβρίου 2014, 4:35μμ

DimitrisJimCool

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Χτες το πρωι τον επαιζα. Ειχα ξεχασει ομως οτι ειχα μαθηματικα ιδιαιτερα...και ετσι συνεχιζα...και σε λιγο θα ερχοταν η καθηγητρια...Μια 20 χρονη εμφανίσημη και με ωραίο στηθος και κώλο...Τον έπαιζα λοιπόν και αυτή μπαίνει μέσα χωρίς να χτυπήσει την πόρτα...Ετσι δεν καταλαβα οτι ηρθε...και την ώρα που έχυνα..μπήκε μέσα...ντράπηκα πολύ...Αυτή είχε μεινει αναυδη και κοιτουσε τον πουτσο μου και τα χύσια του...Νομίζω οτι θα έχει σχηματίσει κακή γνώμη και θα το μάθουν όλοι...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #130215 από lenaki19 στις 12 Σεπτεμβρίου 2014, 5:15μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
κανονικα επρεπε να ειχε χτυπησει την πορτα απο τη στιγμη που δεν την χτυπησε τοτε κακο του κεφαλιου της. γιατι να ντρεπεσαι? ησουν στον ιδιωτικο σου χωρο, εκεινη επρεπε να ντρεπεται που δε χτυπησε την πορτα πριν μπει. παντως δε θα πει τιποτα δε νομιζω να τολμησει να πει απο δω κι απο κει ξερετε τι? μπηκα στο δωματιο του μαθητη μου χωρις να χτυπησω και τον βρηκα πανω στο.... εργο. απο ντροπη δε θα το πει σε κανεναν, οποτε μην ανησυχεις καθολου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #130216 από Mick15 στις 12 Σεπτεμβρίου 2014, 5:19μμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Και μετά ξύπνησες Ασε μας ρε φίλε μας δουλεύεις μήπως το κάνατε κιόλας!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #130217 από Dieftharmenos στις 12 Σεπτεμβρίου 2014, 5:47μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Εσυ δεν εισαι ο ιδιος που μας ελεγες οτι στο πρωτο ραντεβου σε αφησε η κοπελα να χυσεις στο προσωπο της???Ρε σε ποιον τα πουλας αυτα???

Ποσο μικρομυαλος πρεπει να εισαι για ν μπαινεις σε ενα ανωνυμο φορουμ και να λες παραμυθια...λες και θα σε δουμε ποτε η θα σε θαυμασουμε.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login