Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

φωτογραφιες :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130237 από Tzinapap12 στις 13 Σεπτεμβρίου 2014, 7:04μμ

Tzinapap12

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας αγαπητά μελή του φτου! Θα ήθελα την βοήθεια σας σε ενα θεματακι βασικά Μέγαλο θέμα που έχει γίνει τον τελευταιο καιρό..αρχικα να πω οτι είμαι 16 ετων μικροφερνω λιγάκι ( είμαι 1,63 υψος και 58 κίλα) στο τηλ μου είχα γυμνές φωτο όχι για κάποιο πονηρό σκόπο απλα ήθελα να δω πως είναι το σωμα μου κτλπ εγώ όμως ξέχασα να τις διαγραψω και πέσανε στα χεριά ενώς φιλου μου καθώς κοίταζε το τηλ μ..στην αρχή με ρώτησε τον λογο που τις είχα του είπα οτι ξέχασα να τις σβήσω κτλπ εγώ αισθάνθηκα άσχημα αλλά συνέχεια πετάει απόντες γ τις φωτο που είδε,μερικές φορες γελάει και λεει ότι αυτές οι εικόνες δν μπορούν να του φύγουν απο το μυαλό εν εγώ κάθομαι κ τπυ φωνάζω και του λέω να σταματήσει κτλπ...αυτό το ανέφεραν στον κολλητό μου και μ είπε οτι μπορεί να του άρεσαν οι φωτος κτλπ άλλα πως γίνετε να αναψ εννοώντας οτι δν είμαι καληγραμμη έχω καμπύλες,μεγάλη λεκάνη,κοιλία προς το επίπεδο αλλά στις Φώτος ήμουν αξυριστη;; τι παιζει εδώ σπάω το κεφάλι μου συνέχεια
Οποιαδήποτε απάντηση σας θα βοηθούσε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130268 από Αρχίδαμος στις 15 Σεπτεμβρίου 2014, 4:11πμ

Αρχίδαμος

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αυτός σε γουσταρει να ξες..φερσου σαν να μην εγινε ποτε απλα αν σε ενοχλει τοσο
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130273 από pi8hkos97 στις 15 Σεπτεμβρίου 2014, 2:40μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παίζει να σε γουστάρει... Το κόλασες το παλικάρι.
Να ξέρεις πάντως ότι μετά τις εικόνες που είδε, αν έφαγε σκάλωμα δύσκολα θα απαλλαχτείς από αυτόν (εκτός αν σου αρέσει και εσένα και κάντε κάτι).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130295 από Tzinapap12 στις 16 Σεπτεμβρίου 2014, 6:04μμ

Tzinapap12

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ ρε παιδιά :) απλα αναριωτιεμε τώρα,το σωμα μ δεν είναι καληγραμμο ελκιστικο άλλα αντιθέτως είμαι κοπελα με καμπύλες κτλπ σε μια απο τις φωτο φαινόταν η κυτταριτιδα που εχω( δεν είμαι δα και μπογος με ποδιά) απλα πυστευω οτι ξενερωσε σε εισαγωγικά και απλα καθέ φορά που τις θυμάται γελάει... Να της προαλλες μου λέει δεν θέλω σε θέλω να είχε στρουμπουλη.. :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login