Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια μέρα οι γονείς μου πήγαν διακοπές στο Νιαγάρα και το μόνο που μου χάρισαν ήταν αυτή η καταρρακτώδης ζωή.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρωτη φορα σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130272 από SubzYO στις 15 Σεπτεμβρίου 2014, 1:42μμ

SubzYO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδες! Ειμαι 19 χρονων και αντιμετωπιζω ενδεχομενως ενα προβληματακι με το πεος μου! Το κεφαλι καλυπτεται απο το πετσακι! Παρ'ολα αυτα τοσο κατα τη φαση ηρεμιας του πεους οσο και στη φαση στυσης μπορω να κατεβασω ΠΛΗΡΩΣ το κεφαλι! Οταν το ακουμπαω δεν εχω προβλημα ουτε ερεθιζομαι! Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν θα εχω προβλημα κατα τη διαρκεια του σεξ! Μην ξεχασω να πω οτι ειμαι παρθενος και αυριο προκειται να κανω σεξ με την κοπελα μου! Ευχαριστω εκ των προτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130274 από Darkwin στις 15 Σεπτεμβρίου 2014, 3:11μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα. Μπορεί να πονάς λίγο που θα μου φανεί πολύ λογικό. Είσαι κομπλέ, όρμα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130275 από SubzYO στις 15 Σεπτεμβρίου 2014, 3:45μμ

SubzYO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Darkwin ευχαριστω φιλε! Θα μπορουσα να σου στειλω ενα pm να σε ρωτησω κατι ακομα?

Σημείωση moderator: Όχι, δεν μπορείς.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130279 από BabisSougias στις 15 Σεπτεμβρίου 2014, 5:32μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
φιλε μη μασας , ορμα , αν οταν εχεις στυσει δεν πονας και τα σχετικα οταν ειναι κατω δεν θα εχεις θεμα , να κοιταξεις να γλιστραει καλα το προφυλακτικο να μην πονεσει η κοπελια σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login