Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Φιμωση η οχι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130296 από Anorymous στις 16 Σεπτεμβρίου 2014, 8:26μμ

Anorymous

μέλος από: 15/9/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια ας παιδια ειμαι σχεδον 15 χρονων δεν ειμαι σιγουρος αν εχω καποια ελαφριας μορφης φιμωσης γιαυτο θα ηθελα να μου πειτε.Το πετσακι απο το πεος μου οταν ειναι ξεκαβλωτο
κατεβαινει με ανεση μεχρι κατω σχεδον, χωρις να ποναει, οταν μου ειναι καυλωμενο ομως δεν κατεβαινει μεχρι κατω, για την ακριβεια κατεβαινει ας πουμε στο 1/3 του μηκους του μετα δεν παει αλλο.Οταν αυνανιζομαι κατεβαζω το πετσακι και πιο κατω απο το κεφαλακι χωρις να νιωθω καποια ενοχλιση.Επισης οταν μου σηκωνετε δεν αποκαλυπτετε ολο το κεφαλι απο μονο του.Εχω διαβασει για κατι που λεγετε βραχυς χαλινος και δεν ξερω αν μου συμβαινει αυτο και επισης αυτο πως θα το αντιμετωπισω με εξασκηση η πρεπει αν γινει καποια επεμβαση;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130304 από Anorymous στις 17 Σεπτεμβρίου 2014, 3:49μμ

Anorymous

μέλος από: 15/9/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
καποιος να εκφρασει καμια γνωμη ρε παιδια
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #130317 από Dieftharmenos στις 17 Σεπτεμβρίου 2014, 11:23μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν εχεις φιμωση...εξασκηση θελεις.Για να εχεις φιμωση πρεπει οταν σου ειναι χαλαρι παλι να εχεις προβλημα και να μην κατεβαινει η πετσα κατω απο την βαλανο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login