Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Γιατρος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130517 από achilleas15 στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 1:01μμ

achilleas15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/9/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 15 .Χτες το απογευμα πηγα σε εναν γιατρο να με εξετασει για το σχολειο και αμα ολλα πανω μου ειναι καλα.Στην αρχη μου ειπε να βγαλω ολλα τα ρουχα μου και εμοινα με το μποχερακι καιεξετασε καρδια,πνευμονεσ,κοκάλα και διαφορα αλλα .Προς το τελος ομως ενω ειμουνα ξαπλωμενος και μου εξέταζε την κοιλια μου εβγσλε το μποχερακι και αρχισε να εξεταζει τα μπαλακια και ανοιγοκλεινει το πετσακι.Μετα την μέτρησε και μου ειπε να χυσω να δει αμα το σπερμα μου ειναι ενεργο.Στο τελος με ρωτησε αμα εχω κανει σεχ επειδη ο χαλινος μου ητααν κομμενος και του ειπα την αληθια δηλαδη οτι ναι.
1)Θα εχει πει στουσ γονεις μου για το σεξ?
2)Ποτε κανατε εσεις σεξ 1 φορα,εκανα εγω νωρις η ειμαι καλα?
3)Την εχω 16 εκ, ειναι καλα
4)Εσεισ το εχετε παθει αυτο ποτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130518 από Darkwin στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 1:13μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
1) Δεν νομίζω να το πει, αλλά και να το πει, δεν νομίζω να γίνει τίποτα. Οι γονείς σου θα είναι περήφανοι.
2) Νωρίς - ξενωρίς, δεν χρειάζεται κάποιος να βιάζεται για αυτό. Μια χαρά είσαι.
3) Καλό είναι το μέγεθος
4) Όχι αλλά θα γούσταρα πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130522 από MichaelK στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 3:52μμ

MichaelK

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
να σου κανω μια ερωτηση. οταν σου κοπηκε πονεσες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130524 από step στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 4:13μμ

step

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
1) Όχι διότι υπάρχει το ιατρικό απόρρητο.
2) Εγώ έκανα σεξ πρώτη φορά στα 15 μου, καλή ώρα σαν και εσένα.
3) Ο μέσος όρος είναι από 12-14εκ. Θεωρήσε προικισμένος!
4) Μου 'χει τύχει παρόμοια περίπτωση αλλά ντάξει.Αν ήταν γυναίκα ίσως ντρεπόμουν. Αλλά άντρας προς άντρα δεν τρέχει ζήτημα.

Αποδεκτή αν σε κάλυψα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130529 από Webmaster στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 6:17μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Έγραψε:(achilleas15@28 Σεπτεμβρίου 2014)
Μετα την μέτρησε και μου ειπε να χυσω να δει αμα το σπερμα μου ειναι ενεργο


*ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ* αυτό που λες και δεν είναι στη φαντασία σου, τότε ο γιατρός πολύ απλά σε εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130532 από Fation Rebucia στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 8:45μμ

Fation Rebucia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα αδερφέ μου Αχιλλέα και φίλοι του ftou.
Με το συμπάθειο, σε έγδυσε, "σε μέτρησε", σου είπε να αυνανιστείς (ελπίζω ΟΧΙ μπροστά του) για να δει αν το σπέρμα σου είναι... ενεργό(???) για το χαρτί της γυμναστικής και δεν κατάλαβες ότι έπεσες θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης;
Γδύσιμο, χύσι, άγγιγμα και ανούσιες ερωτήσεις σεξουαλικού περιεχομένου για να δει αν μπορείς να παίζεις μπάλα στην αυλή του σχολείου;;;
Ή μας δουλεύεις, ή το λες ΤΩΡΑ στους γονείς σου και αύριο ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ στο γραφείο του Εισαγγελέα.
*Μακάρι να μας δουλεύεις, για πάρτη σου έφτιαξα λογαριασμό, άλλη φορά το νου σου σε τέτοια πράματα.
Τις καληνύχτες μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130559 από BabisSougias στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 6:32μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αδελφε οντως, δε νομιζω πως το ποσο κλαλο ειναι το σπερμα σου εχει σχεση με το αν θα παθεις ανακοπη παιζοντας μπαλιτσα , πες το στη μανα σου , και οσο για το 1 οχι δε μπορει , υπαρχει το ιατρικο απορρητο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131160 από nik77 στις 14 Νοεμβρίου 2014, 9:29μμ

nik77

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
φιλε καλησπερα.....κοιτα, για να μη κουραζω και γραψω παλι ολο το στορι, μια απαντηση μου σε ένα αλοο ποστ γιατι σχεδον το ιδιο ειχα παθει και εγω....πιστευω οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο αφου η περιοχη ειναι αρκετα ευαισθητη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login