Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί ο ήλιος ενώ ξανθαίνει τα μαλλιά, σκουραίνει το δέρμα;
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ντρέπομαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130572 από panosreal21 στις 30 Σεπτεμβρίου 2014, 12:35πμ

panosreal21

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Θέλω να κάνω ομαδική μαλακιάαλλά ντρέπομαι κ δ ξέρω με ποιον. Κάποιον άγνωστο μάλλον
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130574 από Panatziotis96 στις 30 Σεπτεμβρίου 2014, 12:42πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε μου
Αρχικά θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι σε πρώτη φάση !!
Τι σε έφερε σε θέση να θες να αυνανιστεις ομαδικός ίδιος με έναν άγνωστο!!
Και επισεις ποιες οι σεξουαλικές σου πρωτιμησεις !
Γιατί τα ρωτάω αυτά ; Κυριος γιατί μου φενεται λίγο περίεργο να θες να κανεις κάτι τέτοιο με κάποιον άγνωστο προς εσένα...συνήθως τέτοιες πράξεις γίνονται με κολλητούς...δεν ειναι κάτι κακκο σαν πράξει αλλα γιατί δεν το φέρνεις σε σιζιτηση με έναν πολυ καλό σου φίλο ;; Ίσως να θέλει κάποιος καλός σου φίλος να αυνανιστειτε μαζί αλλα παρόλα αυτά δεν ειναι και κάτι το τρομερό ο καθένας βλέπει την ίδια εικόνα και κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα με τον άλλον αυνανιζεται δεν εχει κάτι το σπουδέο συγουρα αλλ φάση να το κανεις με έναν πολυ καλό σου φίλο και άλλο μόνος αλλα θέλω να σου δώσω μα καταλάβεις ότι δεν χάνεις και κάτι θα εκτιμούσα πολυ αν μου εδεινες μια αποδεκτή απαντιση εάν φυσικά σε βοήθησα :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130585 από epepy στις 30 Σεπτεμβρίου 2014, 11:37μμ

epepy

banned
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τον αποπανω

Βρες κανα φιλο σου καλυτερα κι ασε τους αγνωστους γιατι μπορει να μπλεξεις και με κανα ανωμαλο.Ενω με το φιλαρακι σου αμα δειτε οτι σας αρεσει(που οσοι το εχουν δοκιμασει δεν λενε το αντιθετο)θα το ξεσκισετε μετα στη μαλακια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130811 από sexdi στις 19 Οκτωβρίου 2014, 12:31μμ

sexdi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ama theleis egw prosferomai
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login