Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Σπερματοζωάρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130669 από King Leonidas στις 07 Οκτωβρίου 2014, 9:54μμ

King Leonidas

μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Θα ήθελα έτσι να ρωτήσω για την απορία. Αρχισα να εξπερματώνω απο το 2011 και σχεδον καθε μερα απο τοτε. δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εχει επιπτωση καπου η καποιο προβλημα; ειμαι 16 κ εδω και καιρο εξπερματωνω γρηγορα σε 1-1,5 λεπτο.καμια λυση υπαρχει;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130670 από Chris_25 στις 07 Οκτωβρίου 2014, 10:02μμ

Chris_25

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπάρχει καμία επίπτωση, φίλε μου. Απόλαυσέ το όσο περισσότερο μπορείς. Είσαι στην ηλικία που μαθαίνεις το σώμα σου και τι μπορεί να κάνει και γι΄ αυτό έχεις απορίες. "Κατάχρηση" στην περίπτωση του αυνανισμού δεν υπάρχει, εκτός κι αν αυνανίζεσαι σε βάρος άλλων πτυχών της καθημερινότητάς σου, όπως π.χ. σε βάρος των σχολικών υποχρεώσεων, των διαπροσωπικών σχέσεων κ.λπ.

Το ότι εκσπερματώνεις σε ένα-ενάμιση λεπτό επίσης δεν λέει κάτι σε αυτή την ηλικία. Η διάρκεια είναι κάτι που θα προκύψει όταν έρθει η ώρα. Προς το παρόν, προφανώς έχεις πολλές κ@ύλες όπως κι οι περισσότεροι έφηβοι. Αν θες όμως πρακτικά μπορείς να δοκιμάσεις να κρατηθείς γύρω στα 10 δεύτερα πριν την εναρξη του οργασμού και να απομακρύνεις το χέρι σου (εγώ αυτό έκανα και κάνω αν θέλω να κρατήσω κανα 2ωρο). Όρεξη να χεις και μη σκας.

[Πάτα αποδεκτή αν τη βρήκες τέτοια ^_^]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130761 από King Leonidas στις 15 Οκτωβρίου 2014, 8:40μμ

King Leonidas

μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ευχαριστω φιλε μου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login