Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πως να την φιλησω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130681 από JimSapounMan στις 09 Οκτωβρίου 2014, 5:52μμ

JimSapounMan

Εικονίδιο
μέλος από: 9/10/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια..Ειμαι νεος στο forum καταρχας θελω να πω οτι ειμαι 13 ετων btw ας μπω στο ζουμι
Λοιπον...ειμαι μαζι με μια κοπελα στην ηλικια μ εδω και μια βδομαδα και δεν εχουμε φιληθει ακομα ... θελω να την φιλησω και νομιζω θελει και αυτη ομως δεν ξερω πως να την φιλησω τι να κανω ... Οχι με ποιον τρομο πως (Πχ την ωρα που μιλαμε να την φιλισω? δεν ξερω μου φενεται λιγο καπως :/)
Ευχαριστω για την βοηθεια σας :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130682 από Panatziotis96 στις 09 Οκτωβρίου 2014, 9:27μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε μου !!
Σε πρώτη μην έχεις άγχος εισαι μικρός ακόμη εισαι μόλις 13 χρόνων δεν ειναι και κάτι το τρομερό το φιλή απλός θα πρέπει να ηρεμήσεις και να εισαι χαλαρός εκκινη την στιγμή να την πλισιασεις και να στρέψεις το κεφάλι σου λίγο έτσι ώστε να μην βρουν οι μητες σας δεν ειναι κάτι το τρομερό !! άγχος δεν θέλει τα υπόλοιπα θα σου βγουν μόνα τους εεκκινη την στιγμή φόβο δεν θέλει μόνο !!! Να εισαι χαλαρός!! Εάν σε βοήθησα θα εκτιμούσα αν μου εδεινες μια αποδεκτή απάντηση!! Ευχαριστώ πολύ !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130742 από Psyxologoc στις 14 Οκτωβρίου 2014, 4:51μμ

Psyxologoc

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2014
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φιλαράκι!!
Από ότι βλέπω είσαι 13 ετων και ρωτας πως να φιλήσεις την κοπελα σου καιτ που συμενη οτι δνε εχεις ξαναφιληση κοπελα, λοιπον το πρωτο πραγμα που πρεπει να κανεις ειναι να εισαι χαλαρος μην εχεις ανχος σας να μην συμβενη τιποτα διοτι εαν εχεις ανχος 1000 τις 1000 θα κανεις πατατα να το ξερεις κατι θα σου στραβοσει, τελος παντον οταν εσθανθεις οτι θες να την φιλησεις (εκεινη την στιγμη) πιασε της το κεφαλη απο πισο περιπου στον αυχενα και φερτη κοντα σου γιρε το κεφαλι για να μην βρουν οι μητες και εισαι κομπλε (οπως λεει και ο panatziotis96) και μετα φιλησε την στο στομα ρε σι ευκολο ειναι οπως φιλας στο μαγουλο φιλας και στο στομα, απλα να προσεξεις μην την ξενεροσεις δηλαδη
1) μην εχεις πολλα σαλια (εαν μπορεις καταπινε τα).
2) να ειναι χαλαρα τα χιλια σου, όχι σφηχτά και
3) φιλα την απαλα και εαν θες δαγκωσε παρα πολυ απαλα τα χιλια της, όχι με δύνατη και την τραυματισης
αυτα και απο εμενα θα το εκτημούσα πολύ εαν μου έδεινες και μια ''αποδεκτή απαντηση'' και σου ευχομαι να το πας καλα με την κοπελιτσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login