Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχει ζωή πριν απ' το θάνατο;
Σάββατο, 20 Απριλίου

ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130701 από Dieftharmenos στις 11 Οκτωβρίου 2014, 6:53μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπερα μαγκες,

Εδω και καιρο που κανω σεξ με την κοπελα μου οταν μπαινω απο πισω(δεν εννοω πρωκτικο) ποναει αρκετα.Σε ολες τις υπολοιπες στασεις δεν εχει κανενα θεμα αλλα στα τεσσερα παραπονιεται οτι καπου χτυπαω.Καμια ιδεα τι μπορουμε να κανουμε γιατι μαρεσει πολυ αυτη η σταση?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130703 από lenaki19 στις 11 Οκτωβρίου 2014, 8:23μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

dieftharmene αυτη η σταση εχει την πιο μεγαλη διεισδυση σε βαθος και φτανει στο τερμα γιαυτο και σου λεει οτι νιωθει οτι καποθ χτυπας, ειναι λογικο να ποναει... κι εγω το παθαινω αυτο. απλα προσπαθησε εκεινη την ωρα να μην εισαι αποτομος και να εισαι οσο πιο μαλακος μπορεις για να το ευχαριστηθει και να μη ποναει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130704 από Dieftharmenos στις 11 Οκτωβρίου 2014, 11:29μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki19@11 Οκτωβρίου 2014)
dieftharmene αυτη η σταση εχει την πιο μεγαλη διεισδυση σε βαθος και φτανει στο τερμα γιαυτο και σου λεει οτι νιωθει οτι καποθ χτυπας, ειναι λογικο να ποναει... κι εγω το παθαινω αυτο. απλα προσπαθησε εκεινη την ωρα να μην εισαι αποτομος και να εισαι οσο πιο μαλακος μπορεις για να το ευχαριστηθει και να μη ποναει.


Καλα απο τα λιγα που ξερω για το γυναικειο σωμα ειναι οτι ο κολπος ειναι 7-8 εκατοστα και διαστελλεται γι αυτο οτι και να γινει φτανεις στο τερμα.Απλα και οταν ειναι απο πανω μου δεν εχει κανενα προβλημα.Μου φαινεται περιεργο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130705 από lenaki19 στις 12 Οκτωβρίου 2014, 4:10πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
οταν ειναι απο πανω σου δεν ειναι το ιδιο γιατι εχει τον ελεγχο εκεινη κι οχι εσυ εκεινη τη στιγμη, γιαυτο και δεν ποναει. στα τεσσερα ομως εχεις εσυ τον ελεγχο γιαυτο και συμβαινει αυτο απλα καταλαθος εκεινη την ωρα δε το υπολογιζεις αθελα σου βεβαια και γιαυτο ποναει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login