Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

εφηβία,αυνανισμός κτλπ(για κορίτσια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130734 από zwipap στις 13 Οκτωβρίου 2014, 10:53μμ

zwipap

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας!! Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ηθελα να μου απαντησετε σε κάτι αποριουλες που χω εδώ και Κάιρο..καταρχάς να πω οτι είμαι 15 χρονων και αυνανιζομαι απο τοτε που θημαμαι τον εαυτό μ μην φανταστείτε δάχτυλα και τέτοια...απο πέρυσι βάζω δάχτυλο(είμαι παρθένα) Ντάνι δν μπορω να πω οτι με ξετρελενε ιδιετερα απλα μαρεσε..φέτος όμως του δίνω και καταλαβαίνει το θέμα είναι οτι βάζω ένα καλούπι απο λιπγκλος κλειστο,Κάλα πλημενο κτλπ και νιώθω τόσο υπέροχα που μ ρχετε να ουρλιαξω..αυτό σημαίνει ότι δεν είμαι παρθένα; θέλω να πω απο πέρυσι το κάνω αυτό με το δάχτυλο φέτος προχώρησα με αυτό άλλα μπορω να πω οτι αισθάνομαι παρα πολύ έντονη αίσθηση έχει κάτω... Επείσης έχω παρατηρήσει οτι στον Κολπο που έχει ανοίξει μια τρυπουλα όχι σχετικά μεγάλη,ξεπαρθενιαστικα εεε;; και οτι αναβω τόσο εύκολα δηλαδή μπορεί να δω μια φωτο ενος ωραίο ανδρα και να κάθομαι και να φαντασιονομαι εγώ,ανωμαλία;;; και τέλος οτάν βάζω δάχτυλο δεν αισθάνομαι κάτι να εμποδίζει βασικά αλλες φορες το αισθάνομαι αλλες όχι.. Συγνώμη αν σας κουρασα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #130735 από ScandalousAngel στις 13 Οκτωβρίου 2014, 11:06μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είσαι ακόμα παρθενα και θα είσαι μέχρι να αρχισεις να έχεις σεξουαλικες επαφές και να γίνει ρήξη του παρθενικου υμένα. Είσαι στην εφηβεία, δηλαδή σε μια περίοδο που ανακαλύπτεις τον εαυτό σου και έχεις την ανάγκη να αυνανιζεσαι, δεν είναι κακό, ούτε ανωμαλο. Το ότι έχει ανοίξει η τρύπα όπως λες είναι επειδή αυνανιζεσαι συχνά, αν για λίγο καιρό δεν κάνεις τίποτα θα επανέλθει don't worry. Ίσως το καπάκι είναι μικρό και δεν αισθάνεσαι εμπόδιο ή υπάρχει περίπτωση να έχει σπάσει ο υμένας και να μην το καταλαβες. Κάνε υπομονή μέχρι να κάνεις σεξ τότε θα μάθεις.   Όσο για αυτό που λες με τις φώτο δεν είσαι η μόνη σε όλους μας αρέσει το ωραίο και μας εξαπτει. Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login