Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Προβλημα με την στυση.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130760 από telyna στις 15 Οκτωβρίου 2014, 8:17μμ

telyna

banned
μέλος από: 15/10/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους! Καταρχας ειμαι 18 χρονων και δεν εχω προχωρησει ακομα, εχω σχεση με μια κοπελα η οποια δεν εχει προχωρησει ουτε αυτη.Εχουμε ερθει πολυ κοντα και εχουμε προσπαθησει αρκετες φορες να προχωρησουμε αλλα ποναει αρκετα και σταματαω αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μου.Με λιγα λογια τωρα τελευταια οταν προσπαθουσε να προχωρησουμε και παω να βαλω το προφυλακτικο χανω καπως την στυση μου.Καταλαβαινω οτι φταιει το αγχος γιατι γενικα νιωθω καπως που δεν εχω προχωρησει ακομα σε αυτην την ηλικια.Μαζι με την κοπελα μου ειναι στιγμες που εχω 'τελεια' στυση αλλα αυτα τα 20 δευτερολεπτα ας πουμε που παω να βαλω το προφυλακτικο με ποιανει ενα κομπος στο στομαχι και σιγα σιγα χανω την στυση μου.Την ωρα που φοραω το προφυλακτικο για να μην το καταλαβει την αγκαλιαζω και την φιλαω και γενικοτερα κανω οτι μπορω για να ξανα εχω ικανοποιητικη στυση.Και ενα ακομα προβληματακι , υπηρξαν στιγμες που με τα χιλια ζορια ξεπερασα το προβλημα που σας ειπα παραπανω και πηγαμε να προχωρησουμε, την ωρα που εβαλα το κεφαλακι μεσα η κοπελα μου πονεσε και εγω σταματησα για αρκετη ωρα, 1 λεπτο πειτε , τοτε ειναι που μου πεφτει η στυση στο τερμα..Τι μπορω να κανω για αυτα τα δυο προβληματα? Και κυριοτερα για το δευτερο? Ειλικρινα πλεον δεν ξερω τι να κανω.Θα εκτιμουσα παρα πολυ συμβουλες! Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130764 από telyna στις 15 Οκτωβρίου 2014, 9:54μμ

telyna

banned
μέλος από: 15/10/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κανεις ρε παιδια?:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login