Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

πέος και απορίες σχετικα με χαλινό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130762 από King Leonidas στις 15 Οκτωβρίου 2014, 8:57μμ

King Leonidas

μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά!!! ειμαι 16 χρονων και σαν παιδι κ γω εχω καποιες αποριες!! λοιπον...1.ειμαι καπως ανεπτυγμενος δλδ τριχες παντου μουσια 1,70 και 66 κιλα. μετρησα χτες με χαρακα 15εκατοστων το πεος μου και ειναι καπου 14,5-15 εκ. το μετρησα απο κοιλια κ πανω και καθιστος. σε παχος ετσι κ ετσι. ειναι καλο το μεγεθος??? 2. οταν ειμαι χαλαρος μπορω να αποκαλυψω ολο το κεφαλακι αλλα οταν ειμαι σε στυση αποκαλυπτεται το 90-95%. ο χαλινος ειναι εκει αλλα ειναι καπως κοντη. υπαρχει προβλημα?? μηπως να κανω περιτομη?? 3. ο χαλινος κανονικα εκει. ειναι καπως κοντη αλλα φαινεται οτι σιγα σιγα ζοριζεται. πως μπορω να την ξεφορτωθω?? κ που μπορει να με οφελησει?? επισης ειναι αληθεια οτι σε περιπτωση π κοπει ο χαλινος το πεος παιρνει 1 ποντο κ απο κει?? ειναι αληθεια κ αν ναι γτ αυτο?? υ.γ επισης μηπως πρεπει να μετρησω το πεος μου με μεζουρα??εχει καποια διαφορα?? ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login