Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τους τερμίτες στην κιβωτό.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρωτη φορα σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130820 από achilleas15 στις 19 Οκτωβρίου 2014, 6:59μμ

achilleas15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/9/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδια γεια σασ
προχθες την παρασκευη γυρισα σπιτι απο το σχολειο με εναν φιλο μοθ και μια φιλι μου.Μετα απο καπια ωρα ο φιλος μου πηγε σπιτι του και εγω εμεινα με την φιλη μου μονος μου .Ειμαι 14,5 χρονων 177 και περπου 60 κιλα και στο προσοπο ομορφος.Και αυτη ειναι αρκετα ομορφη.Τελοσ παντων σε μια φαση ειμασταν στο σαλονη και καθομασταν και φορουσα μια φορμα που ηταν αρκετα χαμηλα και φαινοταν το μποξερακι μου   και μου ειπε ωραιο μποξερακι και εγω της ειπα ευχαριστω αλλα αυτο που ειναι απο μεσα ειναι πιο οραιο,Αυτη μου ειπε δεν σε πιστεβω και εγω της ειπα θεσ να δεισ και μου ειπε για δειξε.Ετσι πηγαμε στην κρεβατοκαμαρα μου ξαπλωσα και αυτη μου εβγαλε σιγα σιγα την φορμα και αρχισε να κανει μασαζ εξω απο το μποξερακι και μετα εβαλε το χεριτης μεσα.Στην αρχη μου την επαιξε και μετα μου πηρε πιπα.Mετα της εβγαλα τα ρουχα και καναμε κανονικο σεξ με προφιλακτικο και εξπερματοσα μεσα της.
Εσας οως ηταν η πρωτ ηφορα που ειχατε σεξ?
Σε τι ηλικια κανατε ποτε προτι φορα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login