Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Εταιρεία που αναπτύσσεται: Ο καρκίνος του πολιτισμού σας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ετεροφυλόφιλη ή ομοφυλόφιλη;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130835 από Afrodith 13 στις 21 Οκτωβρίου 2014, 8:42μμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας ονομάζομαι Αφροδίτη και είμαι 16 χρονών. Οι σκέψεις μου είναι πραγματικά μπερδεμένες...Έχω παρατηρήσει τις τελευταίες μέρες ότι δείχνω ιδιαίτερη συμπάθεια σε μια συμμαθήτριά μου,αλλά ούτε που μου έχει περάσει από το μυαλό ότι θέλω να κάνω κάτι μαζί της.Βασικά δεν μπορώ ούτε να το σκέφτομαι.Και η ερώτηση είναι η εξής :Τι είμαι?? καμιά ιδέα παρακαλώ είμαι σε αδιέξοδο(συγνώμη για το μεγάλο κείμενο)                                        Υστερόγραφο:Δεν μου έχει ξανά τύχει αυτό ούτε με αγόρι ούτε με κορίτσι.                                                                      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130836 από panagiotiC στις 21 Οκτωβρίου 2014, 9:31μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Μια χαρα εισαι βρε,μην το σκεφτεσαι καθολου.Το λες και μονη σου οτι την συμπαθεις και δεν την σκεφτεσαι καθολου πονηρα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130842 από Afrodith 13 στις 22 Οκτωβρίου 2014, 2:34μμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ Παναγιώτη.Όμως όταν μπήκα έτσι απλά σε 1 site για να δω αν ήμουν ερωτευμένη είχα αρκετά από αυτά που έγραφε :/ Λες να είναι απλά της ηλικίας και να μην ανησυχώ;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #130843 από step στις 22 Οκτωβρίου 2014, 4:19μμ

step

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φυσιολογικό. Είσαι σε ένα στάδιο της ζωής σου (εφηβεία) που οι ορμόνες σου παίζουν ταμπούρλο. Ηρέμησε, μη το σκέφτεσαι είσαι μία χαρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login