Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Το πεος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130870 από hunger στις 26 Οκτωβρίου 2014, 9:20πμ

hunger

μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια για σας ειμαι 14 και δεν εχω ολοκληρωση. Το προβλημα μου ειναι πως το πεος μου ειναι παρα πολυ στραβο!!εχει καμπυλη προς τα πανω! Αυτο με δυσκολευει παρα πολυ! Οταν το πεος μου ειναι σε στυση δεν μπορω να ουρησω σε ορθια θεση! Για να καταλαβρτε ποσο στραβο ειναι σας λεω πως οταν ειμαι ξαπλομενος ανασκελα και τοβπεος μου ειναι σε στυση δεν στεκετε καθολου κατακορυφα!! Σας παρακολω να μου πειτε τη μπορω να κανω γιατι ανυσηχω πολυ για τη σεξουαλικη μου ζωη που μαλλον δεν θα ειναι και η καλυτερη!Δεν ξερω τι να κανω οταν θα ολοκληρωσω με την κοπελα μου! αν καποιος εχει τις γνωσεις και μπορει ν με βοηθησει θα μπορουσα να του στειλω καποια φωτογραφια σε ενα πρωσοπικο λογαριασμο για να καταλαβει το μεγεθος του προβλυματος μου! Σας ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130873 από Bluejack στις 26 Οκτωβρίου 2014, 11:20πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Relax φίλε!
Κανένα πέος όταν είναι σε στύση δεν μπορεί να ουρήσει.
Είναι φυσιολογικό και απαραίτητο να γίνεται έτσι.
Επίσης όλοι οι πέοντες έχουν μια μικρή ώς μέτρια προς μεγάλη κλίση,
Ειδικά όταν είναι σε στύση! Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος πέοντας στον κόσμο κατακόρυφος όπως λες. Οταν είσαι ανάσκελα το πέος δεν γίνεται να είναι σε ορθή γωνία.
Αν πάλι πιστεύεις πως έχεις πρόβλημα πήγαινε σε κάποιο γιατρό, αλλά δεν νομίζω πως συμβαίνει κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login