Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Εμείς εδώ εφηύραμε αυτό που λέτε τώρα Web 2.0, και ξέρουμε τα χάλια του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

bisexual η οχι μπερδεμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130906 από kwstis18 στις 28 Οκτωβρίου 2014, 11:14μμ

kwstis18

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλα τα μελοι. Είμαι 18 χρονών και τα έχω με μια κοπελα όλα καλά μέχρι εδώ περνάμε ωραία και όλα πάνε καλά. Έχω ενα θέμα καυλονω με το αντρικό πέος και σκευτομε διάφορα στο παρελθον είχα πειραματιστή και έχει τύχη να παίξω με αλουνου το πέος αλλά αυτό δεν με καθιστά γκέι νομιζω. Απλα μόλις ξεκαυλοσω όμως και τα ξανά σκευτομε αιδιαζω αλλά ποιο πριν την βρίσκω και γουσταρω τι γίνετε βοήθεια :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130907 από epepy στις 29 Οκτωβρίου 2014, 12:20πμ

epepy

banned
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μην αγχωνεσαι φιλε καταρχην.Το αν εισαι η' οχι bi θα το μαθεις μονο αν πας με αντρα αν και απο αυτα που αναφερεις εγω νομιζω οτι δεν εισαι.Οταν επαιξες το πεος του φιλου σου πως αισθανοσουν εκεινη την ωρα?Σου αρεσε,θα το ξανακανες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130908 από kwstis18 στις 29 Οκτωβρίου 2014, 12:32πμ

kwstis18

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Η βλακεία είναι πως δεν έγινε μονο μια φορά και δεν ηταν μονο σε φιλο :/ πανω στην καυλα μπορω να πω ναι ηταν ωραία. Κάτι που δεν ανέφερε είναι προς έχω πάρει και πίπα μέχρι εκεί και τίποτα άλλο..! :/ έχω μπερδευτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130909 από epepy στις 29 Οκτωβρίου 2014, 12:44πμ

epepy

banned
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δηλαδη?Πως εκατσε η φαση με τον αγνωστο??αμα σου αρεσε η πιπα ισως αλλαζει το πραγμα..παντως σε ομαδικη μαλακια εχουν συμμετασχει πολλοι κι εγω επισης και δεν ειμαι ουτε γκει ουτε μπαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130910 από kwstis18 στις 29 Οκτωβρίου 2014, 1:05πμ

kwstis18

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν ηταν άγνωστος εντελώς. Τέλος πάντων its a big story αυτό. Πανω στην καυλα όπως ηταν άρχισα να του την παίζω και ξαφνικα την είχα στο στόμα μου και την εγλιφα...!
Επίσης αυτό που λες άλλο ομαδική μαλάκια και ο καθένας την παίζει μόνος και όλο την παίζει ο ένας στον αλλον
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #130911 από epepy στις 29 Οκτωβρίου 2014, 1:22πμ

epepy

banned
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κι εγω εχω κανει αλληλομαλακια αλλα με τον κολλητο μου που τον ξερω χρονια και χυνουμε ο ενας πανω στον αλλο απλα εκει φτανουν λιγοι ενω ομαδικη κανουν παρα πολλοι.Οι γυναικες παντως μας αρεσουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130912 από kwstis18 στις 29 Οκτωβρίου 2014, 1:25πμ

kwstis18

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αρα με εμένα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130918 από Alexxxxxx στις 29 Οκτωβρίου 2014, 5:16μμ

Alexxxxxx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, η άποψη μου είναι ότι είσαι bi (μην με ακούς βέβαια).. Λοιπόν άκου.. Πρέπει να καταλάβεις από μονός σου τι είσαι αν και όντως νομίζω ότι είσαι bi δεν ξέρουμε και όλας ΦΥΣΙΚΑ μπορεί να είσαι straight και κάτι να σου συνέβη εκείνη την στιγμή βέβαια μπορεί να είσαι και gay και στην τελική να μην σου αρέσουν οι κοπέλες.. Εσύ πρέπει να ψάξεις τον ευατό σου και να καταλάβεις. Όχι ότι σου πω εγώ ή κάποιος άλλος.. Στο θέμα με το στοματικό καλό είναι κατά την γνώμη μου μόνο το φόρουμ να το έμαθε και όχι οι γονείς σου γιατί δεν θα είναι και ότι καλύτερο να ακούσουν.. Κάποια στιγμή αν αντιλειφθείς ότι δεν είσαι straight άμα βέβεα δεν είσαι εσύ θα το ανακαλύψεις. Καλό είναι να ενημερώσεις τους γονείς σου και να τους πεις πως είσαι Π.Χ. Bi ή gay..

ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ. Εννοώ να ανακαλύψεις μόνος σου τι είσαι με προσπάθεια. Εγώ πιστεύω πως είσαι bi και όποιος δεν σε κατανοήσει ή σε κοροϊδέψει είναι κακός άνθρωπος απλά.. Αν οι γονείς σου δεν σε δεχτούν θα είναι βασικά ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ αλλά θα είναι ΛΑΘΟΣ!!! Από μέρος τους, εγώ προσωπικά είμαι straight και μου αρέσουν οι κοπέλες εσύ άμα καταλάβεις τι είσαι να αισθάνεσε περήφανος για τον ευατό σου (άμα δεν είσαι straight). Καλή πορεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131242 από HorsePower στις 19 Νοεμβρίου 2014, 9:11μμ

HorsePower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/11/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Πιστεύω ότι θα πρέπει να το σκεφτείς σοβαρά αυτό το θέμα. Δεν είναι παίξε-γέλασε! Έχει σημασία πόση ώρα έπιανες το πουλί του άλλου, με τι συχνότητα (f) την έπαιζες και σε πόση ώρα τον κατάφερες να τελειώσει. Επίσης έχει σχέση και η πίπα που έκανες...έκανες και deepthroat, απλά τον έγλειφες, πώς ακριβώς παίχτηκε η όλη φάση δηλαδή.

Πάντως συμβουλή μου θα ήταν να δοκιμάσεις να βάλεις δαχτυλάκι στον πρωκτό σου και να δεις τι θα νιώσεις. Άμα σου αρέσει βάλε δέυτερο, τρίτο κτλπ (όσα χωρέσουν). Όταν δεις ότι δε χωράει άλλο πόσταρε το αποτέλεσμα εδώ και θα μπορέσουμε να δούμε άμα είσαι bi ή όχι τελικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login