Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ειμαι gay και μπερδεμενος!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130932 από Alexthebest14 στις 30 Οκτωβρίου 2014, 6:06μμ

Alexthebest14

μέλος από: 30/10/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καταρχην για σε ολους!Ειμαι 14,5 και gay.Δεν εχω καμια εμπειρια ακομα ουτε με αγορι αλλα ουτε με κοριτσι εκτος απο μια σχεση με ενα κοριτσι οπου τα ειχαμε 3-4 μηνες και ουτε καν ειχαμε φιλιθει!Τωρα καποιοι θα μου πουν πως ειναι νωρις να τα σκεφτομαι αυτα η οτι δεν το εχω σκεφτει καλα!Το θεμα το εχω ψαξει παρα πολυ εγω διαβασει ενα σορο αρθρα και εχω αρκετες γνωσεις περι αυτου.Εχω αποδεχτει πληρος αυτο που ειμαι και μπορω να πω πως μου αρεσει κι ολας,απο την αρχη δεν σκεφτηκα κατι σαν <<γιατι σε εμενα>> απλα ειπα οκ.Τωρα το προβλημα μου ειναι πως αυτο το αποφασισα εδω και μισω χρονο αλλα διχως να εχω δωσει αφορμη σε κανεναν κυκλοφορουσαν φημες για μενα στο σχολειο(οχι καλες)!Εδω να τονισω οτι ζω σε ενα χωριο οπου η γυρω περιοχη αποτεληται απο μικρα χωρια δλδ. η κοντηνοτερη πολη ειναι 1 ωρα διαδρομη και η αντιληψεις των κατοικων εδω ειναι απαρχεομενες.Μεχρι στιγμης μονο μια φιλη μου ξερει πως ειμαι γκει η οποια ειναι σαν αδερφη μου και μου εχει συμπαρασταθει παρα πολυ σε ολα και ενας φιλος μου,ο οποιος τυνχανει να ειναι και δευτερος ξαδερφος μου,το αποδεχτηκε χωρις σχολια.Τρωω συνεχως δουλεμα για το ντυσιμο μου και την συμπεριφορα!Σχετικα με το ντυσιμο δεν φοραω να πεις κατι που φανερωνει αυτο που ειμαι απλα ντυνομαι μοντερνα.Ισως φτενε τα χροματιστα τζιν δεν ξερω τι να πω!Τωρα οσο εχει να κανει με την συμπεριφορα απλα δεν βριζω και με θεωρουν κατι λες και η λεξη μαλακας σε κανει ανθρωπο.Θελω βοηθεια για να αποφυγω τα σχετικα σχολια και πιραγματα τα οποια γινονται εντονοτερα αλλα αν γινετε χωρις να μπλεξω με δασκαλους.Ακομα περα απο αυτο δεν γνωριζω σε ποσους εχει γινει αλλα ως γνωστων η 3η γυμνασιου παει μια τριημερη εκδρομη.Εχω λοιπον κανονισει κατα την διαμονη μας σε ενα ξενοδοχειο αν γινετε να πεχτει κατι με τον φιλο μου ο οποιος ειναι 100% straight αλλα σχετικα ευκολο να τον πεισω.Καμια ιδεα στο τι να γινει και πως;;;Και κατι τελευταιο γιατι σας ζαλισα,θα ηταν ωραιο να αφησω φρατζα(σε καστανοξανθο μαλλι) και να κανω τις μυτες ομπρε??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130938 από XxXGreGXxX στις 31 Οκτωβρίου 2014, 3:45μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα φιλε. Για να αποφευγεις αυτα τα πειραγματα θα πρεπει να μην δινεις στοχο το τι εισαι. Να φερεσαι φυσιολογικα και να μην δινεις "τροφη" για σχολια. Μπορεις επισης να κατσεις και να μιλησεις απολυτος σοβαρα και ξεκαθαρα στα δικα σου ατομα τα οποια νοιαζεσαι (και σε πειραζουν) για το τι συμβαινει με εσενα. Δεν ειναι ντροπη να εισαι αυτο που νωθεις.
Τωρα για το αλλο σου θεμα με τον παιδι που θες να κανεις κατι και ξερεις οτι ειναι straight. Δεν νομιζεις οτι θα τον εφερνες σε ασχημη θεση? Νομιζεις πως αμα κανεις κατι τετοιο δεν θα γινουν τα πειραγματα πιο εντονα? Ειναι στο χερι σου. Αν οντως θες τοσο πολυ.. απλα βρεθειτε καπου μόνοι στο δωματιο ας πουμε..
Τωρα δεν εχω γνωσεις κομμωτικης για να σε συμβουλεψω για τα μαλλια σου.

Ελπιζω να βοηθησα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130943 από BabisSougias στις 31 Οκτωβρίου 2014, 5:06μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
ομπρε ή μθυτουλες λεει χαχαχχααχχα , ρε φιλε στακα λιγο , σιγουλια σιγουλια πόυ λενε και στο χωριο μου
1: δοκιμασε να κανεις κατι με κοπελα και μετα με αγορι για να εισαι σιγουρος και στην πραξη για το τι σου αρεσει
2:για να μην σχολιαζεσαι, παιξτω λιγο αντρακι για τα ματια του κοσμου ωστε να μη δεινεις στοχο , γιατι εισαι και σε χωριο και καταλαβαινω την φαση
3: για τον φιλο σου , απλα σκεψου αν σου πει οχι θα το πει και σε αλλους και τοτε θα γινεις κραγμενος..... οποτε δεν ξερω καλυτερα να μαθεις εσυ απο αλλον οτι ειναι και αυτος γκεη και να του την πεσεις... αυτα απο μενα ανσ ε καλυψα αποδεκτη

(μην κανεις φρατζα κρυβει το προσωπο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131009 από panos15 στις 06 Νοεμβρίου 2014, 12:01πμ

panos15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
θα ηθελα πολυ να τα πουμε οι δυο μας εχουμε πολλα κοινα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131490 από vasiliskkk στις 10 Δεκεμβρίου 2014, 12:57πμ

vasiliskkk

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Και με εμνα εχεις πολλα κοινα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login