Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

αν ειμαι γκει ή μπαι που να το πω??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131124 από marios17 στις 11 Νοεμβρίου 2014, 7:30μμ

marios17

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
οπως ειπα γενικα τωρα τελευταια ψαχνομαι και ανακαληψα πριν καιρο οτι ειχα ερωτευτει εναν φιλο μου που τον ηξερα 4 μηνες... τωρα προσπαθω να το ξεχασω και να προχωρησω μηπως βρω και ενα κοριτσι για να κανω σχεση για να δω πως ειναι.....εγω πιστευω οτι ειμαι μπαι ή γκει....αν τελικα βγει ενα απο τα δυο που να το πωπρωτα???καταρχας αυτο το οτι δεν ξερω την σεξουαλικη μου ταυτοτητα το εχω πει σε εναν κολλητο μου και μου ειπε οτι θα με βοηθησει αλλα θελει οταν μου βγει οτι μου βγει να του το πω, πειτε μου τι να κανω σας παρακαλω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131130 από XxXGreGXxX στις 11 Νοεμβρίου 2014, 10:49μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε μου γιατι πρεπει να το πεις καπου? Δεν θα βγεις στον κοσμο να φωναζεις το τι εισαι. Οτι εισαι και οτι κανεις ειναι για εσενα. Οι κολλητοι σου που εχεις επιλεξει εσυ θα μπορεσουν να σε βοηθησουν και θα σε στηριξουν στα παντα. Μην εχεις αυτο το αγχος. Δοκιμασε με κοπελα και αμα δεν σου βγει ή τελοςπαντων καταλαβεις τι εισαι κρατα το για εσενα. Μην εχεις προβλημα ταυτοτητας να εισαι ο εαυτο σου και σε οποιον αρεσεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login