Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η Lilla τρώει φρίκες!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Καθηστερω να ολοκληρωσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131157 από kostasthegreat στις 14 Νοεμβρίου 2014, 8:46μμ

kostasthegreat

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπερα και καλος σας βρηκα,εχω ενα θεματακι και μου συμβαινει πρωτη φορα...εχω σχεση με μια 1 χρονο μεγαλυτερη μου,δεν εχει σχεση αυτο,δεν με αγχωνει και ουτε με ενοχλει... το προβλημα μου ειναι οτι καμια φορα δεν τελειωνω, της περισσοτερες φορες και να αυνανιστώ μπροστα της δυσκολα παλι,δεν ντρεπομαι,αλλα δεν ξερω τι εγινε,χρειαζομαι οπωσδηποτε απαντησεις γιατι νομιζω οτι εκνευριζεται σιγα σιγα..
ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #131159 από nik77 στις 14 Νοεμβρίου 2014, 9:12μμ

nik77

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ΦΙΛΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ....ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.....ΠΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΚΑΤΑΚΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ, ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ , ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΓΛΥΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΥΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΡΧΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ....ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ...ΠΙΕΣΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ....Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΙΕΣΕΙ ΛΙΓΟ....ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΕΑ ΜΕΤΑ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131161 από kostasthegreat στις 14 Νοεμβρίου 2014, 9:33μμ

kostasthegreat

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
φιλε ΝΙΚ77 και οταν μου παιρνει πιπα η μου τον παιζει στην αρχη παλι το ιδιο,αλλα αυτο ισχυει που ειπες να με πιεσει εκει,το ειχε κανει μια φορα και με καυλωσε πολυ :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131162 από nik77 στις 14 Νοεμβρίου 2014, 9:38μμ

nik77

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ναι φιλε ειναι το σημειο g του ανδρα απο οτι διαβασα....εκει με πιεσε για λιγο ενας γιατρος και ειχα αλλα...ειναι αλλο θεμα ομως ...αν σου εχει συμβει για να μη γραφω τα ιδια κοιτα μια απαντηση μου σχετικη και πες μου αν σου εχει τυχει και εσενα και αν ξερεις κατι παραπανω.....ευχαριστω και ελπιζω να σε βοηθησα και σενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131171 από kostasthegreat στις 15 Νοεμβρίου 2014, 8:29πμ

kostasthegreat

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Μηπως δεν το ευχαριστιεμαι επειδη η τρυπα της ειναι λιγο "ξεχειλωμενη" και δεν το νιωθω τοσο καλα και γι αυτο μηπως δεν τελειωνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login