Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καλύτερη θεραπεία για τη αϋπνία είναι ένας ωραίος ύπνος.
Τρίτη, 23 Απριλίου

μετρηση πεους και χαλινος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131246 από King Leonidas στις 19 Νοεμβρίου 2014, 11:26μμ

King Leonidas

μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
παιδες μπορειτε να μου πειτε με ποιον τροπο και πως ακριβως μπορω να μετρησω το ακριβες μηκος του πεους μου? ειμαι 16 ετων και στο περιπου ειναι 15 εκ. σε σε πληρη στηση με χαρακα αλλα και με χαλινο. ο χαλινος τραβαει λιγο το κεφαλακι προς τα κατω και επισης το πεος μου σε πληρη στυση δεν κατεβαινει ολο. το 90% μονο. θα κοπει στην πρωτη μου φορα? και αν κοπει θα παρει καποιο μηκος και θα αλλαξει? πειτε μου σας παρακαλω εχω ανχωθει
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131250 από XxXGreGXxX στις 20 Νοεμβρίου 2014, 1:42πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλησπερα φιλε μου. Το να μετρησει το πεος σου δεν εχει καποια δυσκολια. Βαλε τον χαρακα στον βαση του πεους σου λιγο πριν την κοιλια σου και δες το αποτελεσμα. Ο χαλινος δεν επηρεαζει το μηκος του πεους σου. Εαν πιστευεις οτι "χανεις" εκατοστα κλεισε το πεος σου και μην το εχει ανοιχτο (να καλυπτεται η βαλανος) Ο Χαλινος δεν κοβεται κατα την σεξουαλικη επαφη. Εκτος εαν το κανεις τοσο δυνατα ωστε να υπαρξει μεγαλη τριβη, πραγμα που ειναι απιθανο. Και οχθ δεν θα αλλαξει το μηκος του πεους σου εαν αφαιρεθει (χειρουργικα λογω καποιου προβληματος) ο χαλινος. Ελπιζω να σε βοηθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login