Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131268 από Odusseaspap στις 22 Νοεμβρίου 2014, 12:49μμ

Odusseaspap

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια..Ειμε 15.οταν ειμουν μικρος ειχα χτυπιςει στους ορχοις και ειχα κανει μια επεμβαση στο πεος σε μια κλινικη και καθε 3 χρονια εχουμε ραντεβου. Τωρα εχω ραντεβου τη δευτερα το τελευτεο ρεντεβου ειταν οταν ειμουν 12 και ειχε πει οτι στην επομενη επισκεψη θα κανουμε και μια εξεταση σχετικα με το σπερμα γιατι το χτυπιμα ειταν σοβαρο και να δει αν ολλα εινε ετσι οπως πρεπει. Εγω ομως ντρεπομε παρα πολυ να με δουν γυμνο και ειδικα να να με ακουμπισουν το πεος και τα μπαλακια παιδια εχω ανχωθει τι να κανω για να μου φυγει το ανχος; Και πως γινετε η εξεταση σπερματος εψαξα στο ιντερνετ αλλα δεν βρηκα τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131269 από XxXGreGXxX στις 22 Νοεμβρίου 2014, 2:08μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα φιλε μου. Εχει τυχει να κανω και εγω εξεταση για την ποιοτητα του σπερματος. Η εξεταση λεγεται Σπερμοδιαγραμμα ( εκτος και αν υπαρχεο και καποια αλλη). Εγω την εξεταση αυτην την εκανα γι(ατι εχω μικρη κυρσοκυλη (θεμα με τις φλεβες στους ορχεις μου). Και εγω ειχα ανχωθει πολυ ασχημα αλλα δεν ηταν τελικα κατι τρομερο. Πας σε ειδικο εργαστηριο οπου σε βαζουν σε ενα δωματιο ( σαν μαπνιο ειναι) οπου πρεπει να γεμισεις ενα δοχειο μικρο με σπερμα. δεν σε βλεπει καποιος γιατι εισαι μονος. Ακομα και περιοδικα και βιντεο ειχε μεσα για να το κανεις πιο ευχαριστα. Εγω προσωπικα το διασκεδασα αρκετα. Ελπιζω να βοηθξσα και.μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα ειναι τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login