Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
ΕΜΕΙΣ είμαστε ΕΚΕΙΝΟΙ
Τρίτη, 16 Απριλίου

σοσ βοηθειααααα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131291 από applepaoki στις 24 Νοεμβρίου 2014, 7:34μμ

applepaoki

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
εχω ξαναγραψει για το συγκεκριμενο θεμα αλλα δεν εχω παρα απαντηση ! λοιπον τα τελευταια 2,5 χρονια εχω συνηθισει να αυνανιζομαι γρηγορα χωρις το πεοους μου να ειναι σε πληρη στυση ! (δνεν ξερω γιατι ηθελα να το κανω αυτο) και τωρα δεν μπορω να εχω αυτο που λεμε σκληρη στυση !! παντα το πεος μου δεν ειναι ορθιο ειναι στην ευθεια και στο μπροστινο μερος εχει μια κληση προς τα κατω!! επειδη εχω ανχωθει πολυ απαντηστε μου ! αν εχω καποιο μονιμο προβλημα και τι πρεπει να κανω!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131292 από XxXGreGXxX στις 24 Νοεμβρίου 2014, 9:26μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα φιλε μου. Μηπως δεν ερεθιζεσαι αρκετα και νομιζεις εχεις φτασει στην πληρη στυση? Προσπαθησε να δεις κατι που να σε αναψει αρκετα χωρις να πειραζεις το πεος σου. Δεν πιστευω οτι λογο αυτου που εκανες το πεος σου δεν εχει την στυση που πρεπει. Εαν ειναι οντως ετσι τα πραγματα καλο ειναι να πας σε καποιον ανδρολογο να το κοιταξεις. Δεν θα εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος πολυς κοσμος εχει προβλημα στυσης (εαν οντως εχεις προβλημα).
Μπορει επισης να ειναι και θεμα ψυχολογιας (Αγχος κτλπ). Πρωτα δοκιμασε να αναψεις τρελα! Ελπιζω να σε βοηθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login