Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Πέρασα να δω ένα φίλο που ήταν στο κρεβάτι, βρήκα στο σπίτι στέφανα και την αυλή γεμάτη :(
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Στοματικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131436 από garyfalia στις 05 Δεκεμβρίου 2014, 2:49μμ

garyfalia

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας,
έχω ένα θεματάκι με το αγόρι μου, τα έχουμε σχεδόν έξι μήνες. Είμαστε και οι δύο στην ίδια ηλικία, 16 χρονών. Θέλει από ότι κατάλαβα να το προχωρήσουμε και μου είπε να του κάνω στοματικό... Αλλά δν ξέρω αν είμαι έτοιμη να γίνει κάτι παραπάνω και φοβάμαι κιόλας λιγο... :/

Πείτε μου γνωμες.... ειμαι μπερδεμενη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131437 από garyfalia στις 05 Δεκεμβρίου 2014, 3:56μμ

garyfalia

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Απαντήστε μου όποιος μπορει... :/ :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131438 από GiannakosBAcK στις 05 Δεκεμβρίου 2014, 4:51μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Άμα γουστάρεις κάντο αν όχι άστο αλλά δεν υπάρχει λόγος να φοβάσε κάτι δες και καμιά τσόντα να δεις πως γίνεται αλλά αν αηδιάζεις η γενικά δεν θες μη το κάνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131439 από BabisSougias στις 05 Δεκεμβρίου 2014, 5:50μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Αν σε νοιαζει να τον ευχαριστησεις πολυ να το κανεις , ακομα και αν σιχαινεσαι λιγο , αν δε θες τρομερα οχι να μη το κανεις , εχω ρωτησει φιλες μου και μ ειπαν οτι το περιμεναν πολυ χειροτερο , οποτε δεν ειναι κατι μην ανησυχεις , ζητα του να σου κανει και αυτος , τωρα ως πως το πως θα το κανεις , δες καμια τσοντα οπως ειπε ο φιλος απο πανω ή ψαξε κατι παρομοιο στο γκουγκλ κατι θα βρεις σιγουρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131440 από garyfalia στις 05 Δεκεμβρίου 2014, 6:33μμ

garyfalia

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
εντάξει ευχαριστώ!! απλα δν το εχω ξανακανει και δεν ξερωω τι να κανω τωρα ειμαι μπερδεμενηη... και οταν μου το ειπε ειδε οτι δεν του ειπα αμεσως ναι η οχι αλλα τελωσπαντων δν το συνεχισε και μου λεει να βγουμε αλλα δν ξερω αν ειναι το θεμα για να γινει κατι παραπανω η απλα να βγουμε γενικα οπως βγαιναμε :/
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #131441 από Pelvic_Thrust στις 06 Δεκεμβρίου 2014, 4:57μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ολα ενα συνήθειο ειναι, πιστεψε με.. Αλλα παρ'ολα αυτα ειναι κατι που.. καλο θα ηταν να εκανες μονο εαν αισθανεσαι ετοιμη, και εαν το αγορι σου ειναι καθαρο! Πολλα αγορια οταν πανε w.c. δεν σκουπιζονται καν.. και θα το μετανιωσεις.. Εγω προτεινω στοματικο μονο μετα απ το μπανιο :D

Εχω κανει στοματικο σε κοπελα που ετυχε να μην ηταν και πολυ καθαρη εκεινη την στιγμη.. και το μετανιωσα.. Και υπηρχαν φορες που δεν μπορεσα καν να το κανω γιατι με το που πλησιασα εκει κατω ξενερωσα. Ασε που μετα θα μυριζει το στομα σου κατουρλιό lol..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131487 από garyfalia στις 09 Δεκεμβρίου 2014, 8:58μμ

garyfalia

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δεν μου ξανα ανεφερε κατι οποτε δεν νομιζω να γινει κατι! αλλα σε περιπτωση που μου ξαναπει ισως το σκεφτω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login