Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Παρασκευή, 19 Απριλίου

πρωτη φορα αντρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131449 από anikitosjack στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 5:43μμ

anikitosjack

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
καλησπερα... το πεος μου οταν ειναι χαλαρο καταρχην ειναι 7 εκ και ανοιγει ολο το κεφαλι ...οταν τεντωνεται γινεται 13 πλυρη στυση 14 καπου εκει ... μονο που για να κατεβει μεχρι κατω το κεφαλι ειναι πολ δυσκολο μονο στο μπανιο εχω καταφερει και το χω ανοιξει καμμια 15ρια φορες.... απλα οταν ειμαι εκτος μπανιου φοβαμαι ... να λοιπον η απορια...ειμαι 16 χρονων και μαλλον θα προχωρησω με την κοπελα μου... ειναι ικανοποιητικο το μεγεθος? και τι θα κανω την πρωτη φορα αν μου το κατεβασει και δεν κατεβει ολο το κεφαλακι? μου χουν πει πως κοβεται ο χαλινος την πρωτη φορα ειναι αληθεια? δυο ατομα μου το ειπαν πως την πρωτη φορα που γαμησαν εγινε αυτο .. συγνωμη αν σας κουρασα και ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #131450 από aswtos στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 5:56μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν ειναι σιγουρο πως θα σου κοπει η χαλινος την πρωτη φορα. σε πολλους αντρες δεν κοβεται και ποτε. εχει να κανει με το ποσο μικρη ειναι η χαλινος και το ποσο εντονα κανεις σεξ. Μην σε αγχωνει. απο οσα λες δεν φαινεται να εχεις κατι ασυνηθιστο στο πεος σου. απο αποψη μεγεθους εισαι καλα. σιγουρα δεν ειναι μεγαλο αλλα δεν το λες μικρο. ειναι ενα συνηθισμενο μεγεθος και πιθανον θα μεγαλωσει λιγο ακομη για 1-2 χρονια. μην σε απασχολει αυτο. αλλωστε στο σεξ υπαρχουν και αλλα πραγματα περαν του μεγεθους που παιζουν μεγαλυτερο ρολο. θα τα μαθεις ολα με τον καιρο. κανεις δεν γεννηθηκε τελειος εραστης. συνεργασια, αγαπη και προσπαθεια να ικανοποιησεις και να μαθεις την κοπελα σου. Αυτο χρειάζεσαι. Δωσε χρονο στα προκατακτικα και σε οσα εχεις μαθει ως τωρα. Επισης μαθε να ελεγχεις την εκσπερματωση σου. να καταλαβαινεις ποτε εισαι κοντα στο να τελειωσεις για να κατεβαζεις ρυθμο. με τις σωστες στασεις, την καταλληλη ατμοσφαιρα και διαρκεια μπορεις να ικανοποιησεις την κοπελα σου. μην ξεχασεις να εχεις μαζι σου προφυλακτικα και να τα χρησιμοποιεις απο την αρχη της πραξεις. πρωτου μπεις στον κολπο της. ηρεμια και ολα θα πανε καλα. καλη τυχη. καλα να περνας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131453 από anikitosjack στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 6:45μμ

anikitosjack

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ευχαριστω για τις συμβουλες σου ! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login