Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Τι να κανω με την κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131456 από last kings στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 10:54μμ

last kings

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους ειμαι καινουριος στο φορουμ αυτο διαβαζα καιρο πολλα αθρα ειπα να γραψω και εγω ενα.Λοιπον ειμαι μαθητης λυκειου και φετος γνωρισα μια κοπελα 2 χρονια μεγαλυτερη απο εμενα που ειναι απο το σχολειο μου τελος παντον αρχισε να μου μιλαει στο φβ και απο κοντα και μια μερα μου ειπε πως με θελει το προβλημα μου τοτε ηταν οτι εγω δν ειχα ξανα κανει κατι με αλλη και στην αρχη κολωνα μεχρι που βγηκα μαζι της και ολα ενταξει.Το θεμα τωρα ειναι οτι με ειχε ρωτησει την 1η εβδομαδα που βγηκαμε αμα εχω προχωρισει και εγω ειπα οχι υπαρχε λογος δν ηθελα να μαθει οτι το εκανα σε οικο ανοχης και ξενερωσει μεχρι τοτε μου μιλουσε συνεχεια ενδιαφεροταν για εμενα με αγαπουσε το καταλαβαινα μεχρι που βγηκαμε την αλλη εβδομαδα για 2η φορα και με ξανα ρωτησε το ιδιο θεμα (παρεμπιπτοντως αυτη ειναι προχωρημενη) και ειπα εγω λογικα θα εμαθε τιποτα απο τα παιδια και της ειπα την αληθεια τοτε αυτη θυμωσε γιατι την ειπα ψεματα και μετα οταν ητανε να φυγουμε την αφισα στο λεωφορειο και επηδει ηταν κατι φιλη μου εξω και πηγα σε αυτους και για αυτο θυμωσε. μετα απο εκεινη την ημερα μου κραταει συνεχεια μουτρα την εχω πει χιλιες φορες συγνωμη δεν λεει να με συγχωρεσει με τιποτα μεχρι την 3η εβδομαδα την ελεγα συγνωμη την ειπα να βγουμε ειπε και καλα οτι εχει να διαβασει και την 4η εβδομαδα τα παρατησα δεν της μιλισα αλλο μεχρι που μου ελειπε τοσο πολυ και της εστειλα και αυτη ακομα ειναι θυμωμενη μαζι μου και οτι δεν ειναι ετοιμη να εμπιστευτει καποιον και οτι την πληγωσα και μπλα μπλα.. και αυτες τις μερες θελω να την πιασω να της μιλισω να κανουμε αλλη μια προσπαθεια.. τι ακριβως να της πω ρε παιδια; δεν μπορω μακρια της τωρα καταλαβα ποσο την αγαπω και αυτη με αγαπαει και το ξερω.ασχετα που την στελνω μηνυματα και δεν τα απανταει.συγνωμη αμα σας κουρασα μπορειτε να μου πειτε μια γνωμη; εσεις τι θα κανατε στι θεση μου; θα συνεχιζατε η θα τα παρατουσατε;και τι να τις πω;.Σας ευχαριστω που με ακουσατε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #131457 από BabisSougias στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 11:58μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εεεεμμμ ετσι οπως τα εκανες ρε φιλε... οπως και να εχει ,αναλογα με το τι ατομο ειναι , αν γουσταρει ρομαντικα και τετοια πηγαινε της κανενα λουλουδι κανα ραβασακι , γενικα δειξε οτι εισαι διαφορετικος , καντην να πιστεψει οτι δε θα βρει αλλον σαν εσενα , πιαστην μια φορα απο κοντα, κοιτα την στα ματια , εξηγησε της γιατι της ειπες ψεμματα οτι την αγαπας και τοι δε θες να την χασεις , παρτην μια αγκαλια και φιλα την , πες της κανα γλυκολογο , οτι μονο εκεινη σε ενδιαφερει και οτι την θες και τετοια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131511 από last kings στις 13 Δεκεμβρίου 2014, 1:50πμ

last kings

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Φιλε ευχαριστω για την απαντηση... το θεμα ειναι οτι ακομα συνεχιζει να μην ενδιαφερεται για εμενα και τωρα εχει και κατι οικογενειακα θεματα και ασε.. τωρα χθες αμαθα οτι με θελει μια φιλη ενος φιλου μου και σκεφτομαι τωρα τι να κανω να παω μαζι της η οχι; αν και την αλλη την αγαπαω αλλα δν θα κατσω να κλαιω και για χρονια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login