Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καλύτερη θεραπεία για τη αϋπνία είναι ένας ωραίος ύπνος.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Παραφίμωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131459 από TheRaw στις 08 Δεκεμβρίου 2014, 9:41πμ

TheRaw

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλημερα σε ολους
Εχθες το βραδυ ειχα μια συναντηση με την κοπελα μου και φιλιομασταν πανω στο κρεβατι για ωρες. Οταν ανεβενα εγω απο πανω και φιλιομασταν αυτη με πιεζε με αποτελεσμα το πεος μου που ηταν με κατεβασμενο το κεφαλακι να πιεζετε στο φερμουαρ για καμια ωρα.
Απο εχθες το βραδυ εχει φουσκωσει το κατω μερος απο το πετσακι (κατι σαν αυτο http://www.hellenicdermatlas.com/photos/0000/0903/00000903_standalone.jpg μονο που ειναι μονο στο κατω μερος οχι γυρο γυρο) επισης δεν μου ανεβενει το πετσακι πισω.
Ειμαι 17 χρονων και δεν πηγα σχολειο για αυτο τον λογο επειδη με ποναει οταν με ακουμπαει οτιδηποτε.
Ελπιζω να μου απαντησετε

προφίλάλλα...
Μήνυμα #131467 από TheRaw στις 08 Δεκεμβρίου 2014, 8:22μμ

TheRaw

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ενταξει το θεμα λυθηκε, οποιος εχει παθει το ιδιο ειναι παραφιμωση και αν γυρισετε το πετσακι πισω σε μια δυο μερες φευγει, εγω πηγα σε ουρολογο να μου το κανει αλλα ενταξει θα μπορουσα να το κανω μονος.
Ο Ουρολογος μου ειπε οτι ο σκοπος ειναι να πιεσεις με τους δυο αντιχειρες την φουσκα και να γυρισεις το πετσακι στην αρχικη του μορφη.
Αν καποιος moderator κρινει οτι πρεπει να γινει sticky ας το κανει
Ας το κλειδωσει επισης
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login