Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Τρίτη, 16 Απριλίου

ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131471 από flash στις 09 Δεκεμβρίου 2014, 12:07πμ

flash

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι 35 ετων εχω μια σχεση την οποια εχασα αλλα επανεκτησα το σεξ για εμενα ολα τα χρονια ηταν μια τραυματικη σχετικα εμπειρια...τι θελω να πω σαν ανθρωπος γενικα ειμαι πολυ αγχωδης εχω αυτο που λενε φοβος επιδοσης κανοντας ομως μια βαθυτερη και ουσιαστικοτερη ερευνα ανακαλυψα οτι δεν ηταν μονο φοβος επιδοσης αλλα και καποιου ειδους αποστροφης για το αιδοιο και εξηγω...η οψη του οταν το κοιταζω με αηδιαζει καπως και επισης με ανατριχιαζει οταν το πιανω δεν νοιωθω ανετα νοιωθω κατι δυσαρεστο σε γενικες γραμμες και οχι ευχαριστο οταν ερχομαι σε επαφη ιρρωνουν οι παλαμες μου και αγχονομαι πολυ τι ειναι αυτο που εχω και γιατι να συμβαινει σε εμενα αυτο το κακο???..δεν υπαρχει περιπτωση ομοφυλοφιλιας εχω κανονικοτατες στυσεις και μου αρεσουν πολυ οι ταινιες πορνο επισης η σταση που μπορω και επιτυγχανω καλη στυση ειναι να ειναι η κοπελα μου απο πανω σε αλλες περιπτωσεις αργα η γρηγορα μου πεφτει και αυτο οφειλεται σε αγχος μπαινω ορθιος και βγαινω πεσμενος..η κοπελα εχει αγανακτησει αλλα υπαρχουν και χειροτερα?μου ειχε αποκαλυψει τον λογο που με χωρησε και αυτος ηταν γιατι ειχε βαρεθει ολο τα ιδια και τα ιδια και την ιδια σταση και μου ειπε αν δεν αλλαξουν τα πραγματα αργα η γρηγορα θα οδηγηθουμε παλι στο χωρισμο..απο τοτε που το ειπε αγχωθηκα ακομα περισσοτερο μας χωριζει καποια μικρη αποσταση και την βλεπω ανα 15 μερες την αγαπαω και δεν θελω να την χασω..αυτο το αγχος δεν γινεται να μην με αφηνει να χαρω τον ερωτα που τοσο θελω να ευχαριστηθω θελω σκληρη στυση χωρις αγχος και να μπορεσω να μου αρεσει περισσοτερο το αιδοιο χωρις να με ανατριχιαζει τι μπορω να κανω??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #131481 από BabisSougias στις 09 Δεκεμβρίου 2014, 7:15μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να μην το σκεφτεσαι φιλε , διαλλεξε , ή θα αδειασεις το μυαλο σου απο αυτες τις μ@λακιες, ή θα χασεις την κοπελα, αραξε . Μια χαρα σε κοβω , κερβερος , μη μασας τωρα γιατι σκεφτεσαι ανουσια πραγματα ;) Ορμα γατοπαρδε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login