Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Πρώτη φορά, απορίες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131472 από synartisi xy στις 09 Δεκεμβρίου 2014, 12:56πμ

synartisi xy

μέλος από: 9/12/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι 16 ετών και σε 2-3 μήνες θα παμε 3ημερη με το σχολείο και θελω να κάνω κατι με μια κοπελα η οποια δεν ειναι παρθενα.
1) Εχω το αγχος οτι δεν θα μπορεσω να βρω την τρυπα της, μηπως μπορειτε να με βοηθησετεε δείχνοντας μου μια φοτο με την τρύπα ;
2) Τι ειναι το ιδανικο να κανω στα προκαταρκτικά;
3) Το πεος μου ειναι 16 εκατοστά, ποιες στάσεις θα πρέπει νσ χρησιμοποιησω για να την ικσνοποιησω;
4) Φοβαμαι πως δεν θσ κρατήσω για πολυ και θα τελειωσω πρωτος και θα ξενερωσει, μπορειτε να μου πειτε τεχνικές για να κραταω περισσότερο και γενικα πως να αυξησω την αντοχη μου ;
5) Τι θα πρεπει να τις λεω κατα την διάρκεια του σεξ ;

Ευχαριστώ παρά πολύ σε οποίον θα κληθεί νσ απαντήσει, θα μου σώσει την ζωή
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #131482 από BabisSougias στις 09 Δεκεμβρίου 2014, 7:22μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ηρθε ο σωτηρας σου . λοιπον εχουμε και λεμε
1) Δεν ειναι τιποτα , θα δεις οταν βγαλεις παντελονι και ολα αυτα , αν κοιταξεις το αιδοιο ή ακομα και αν το πιασεις θα δεις ή θα νιωσεις με φορα απο την κοιλια προς τα κατω, ενα πραγμα σαν διχαλα , οπου θα χωριζεται το δερμα σε δυο 'δρομους' εναν αριστερα , εναν δεξια αυτα ειναι τα χειλια , και στο σημειο που χωριζονται ισως και μισο ποντο κατω ειναι η κλειτοριδα , αν χαιδεψεις εκει ή αν πιεσεις οι γυναικες ερεθιζονται , τωρα αναλογα και με την γυναικα , ο κολπος(τρυπα) θα απεχει 3-4 εκατοστα κατω απο εκει , θα πρεπει να βαλεις το χερι σου μεσα στα χειλια , και θα νιωσεις αν το βαλεις βαθεια κατι σαν μπαλακι , δεν ξερω να σου πω τι ειναι αυτο , αλλα το νιωθω παντα που σημαινει οτι πιθανοτατα και εσυ , προσεξε μην το βαλεις στον πρωκτο , το εχω παθει , και δε θα αρεσει ουτε σε σενα ουτε σε εκεινη , οποτε εχε προσοχη σε αυτο(αν δε σου φτανει , δες καμια τσοντα , ολο καποια εικονα θα καταλαβεις)
2)το καλυτερο θα ηταν να την χαιδευεις εξω απο το παντελονι , μετα μεσα και μετα απο κατω απο το εσωρουχο μεχρι αν της το βγαλεις , φιλα της ή ρουφα της ρογες , τον λαιμο και την γλωσσα, και χαιδευε την παντου , μονο να εχεις το νου σου να γινεσαι λιγο πιο σκληρος καποιες στιγμες(σε λογικα πλαισια και οχι συνεχεια) για να την ερεθιζεις ακομα καλυτερα. (δαχτυλο και στοματικο φανταζομαι τα ξερεις)
3) ΟΟΟΟΤΙ και να κανεις μια χαρα εισαι ;)
4) ενα κολπο , ειναι να χυσεις καπου πριν βρεθεις με την κοπελα , αλλα οχι αμεσως γτ δε θα σου σηκωνεται , 2-3 ωρες πιο πριν ξερω γω
5)Λεγε της οτι ειναι θεα, οτι ειναι σεξυ , οτι την θες , και αλλα τετοια , αλλα προσοχη οχι σε ακυρες στιγμες γτ ξενερωνουν , συνδυαζε τα με κανενα φιλι στο λαιμο ,ή εντονη ανασα ;)

6) κοιτα να περασεις καλα , και ΠΑΝΤΑ με προφυλαξεις.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131493 από synartisi xy στις 10 Δεκεμβρίου 2014, 3:56μμ

synartisi xy

μέλος από: 9/12/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(BabisSougias@09 Δεκεμβρίου 2014)
ηρθε ο σωτηρας σου . λοιπον εχουμε και λεμε
1) Δεν ειναι τιποτα , θα δεις οταν βγαλεις παντελονι και ολα αυτα , αν κοιταξεις το αιδοιο ή ακομα και αν το πιασεις θα δεις ή θα νιωσεις με φορα απο την κοιλια προς τα κατω, ενα πραγμα σαν διχαλα , οπου θα χωριζεται το δερμα σε δυο 'δρομους' εναν αριστερα , εναν δεξια αυτα ειναι τα χειλια , και στο σημειο που χωριζονται ισως και μισο ποντο κατω ειναι η κλειτοριδα , αν χαιδεψεις εκει ή αν πιεσεις οι γυναικες ερεθιζονται , τωρα αναλογα και με την γυναικα , ο κολπος(τρυπα) θα απεχει 3-4 εκατοστα κατω απο εκει , θα πρεπει να βαλεις το χερι σου μεσα στα χειλια , και θα νιωσεις αν το βαλεις βαθεια κατι σαν μπαλακι , δεν ξερω να σου πω τι ειναι αυτο , αλλα το νιωθω παντα που σημαινει οτι πιθανοτατα και εσυ , προσεξε μην το βαλεις στον πρωκτο , το εχω παθει , και δε θα αρεσει ουτε σε σενα ουτε σε εκεινη , οποτε εχε προσοχη σε αυτο(αν δε σου φτανει , δες καμια τσοντα , ολο καποια εικονα θα καταλαβεις)
2)το καλυτερο θα ηταν να την χαιδευεις εξω απο το παντελονι , μετα μεσα και μετα απο κατω απο το εσωρουχο μεχρι αν της το βγαλεις , φιλα της ή ρουφα της ρογες , τον λαιμο και την γλωσσα, και χαιδευε την παντου , μονο να εχεις το νου σου να γινεσαι λιγο πιο σκληρος καποιες στιγμες(σε λογικα πλαισια και οχι συνεχεια) για να την ερεθιζεις ακομα καλυτερα. (δαχτυλο και στοματικο φανταζομαι τα ξερεις)
3) ΟΟΟΟΤΙ και να κανεις μια χαρα εισαι ;)
4) ενα κολπο , ειναι να χυσεις καπου πριν βρεθεις με την κοπελα , αλλα οχι αμεσως γτ δε θα σου σηκωνεται , 2-3 ωρες πιο πριν ξερω γω
5)Λεγε της οτι ειναι θεα, οτι ειναι σεξυ , οτι την θες , και αλλα τετοια , αλλα προσοχη οχι σε ακυρες στιγμες γτ ξενερωνουν , συνδυαζε τα με κανενα φιλι στο λαιμο ,ή εντονη ανασα ;)

6) κοιτα να περασεις καλα , και ΠΑΝΤΑ με προφυλαξεις.




Ευχαριστώ παρα πολύ φιλε. Επίσης, μια ερώτηση. Τι προφυλακτικά να παίρνω ; Έχω ακούσει για extended pleasure, για να κρατήσω περισσότερο. Πραγματικά είμαι τετοιος ανθρωπος που δεν θελω να γίνομαι ρεζίλι, ειδικά αν δεν την αφήσω ικανοποιητη. Ααα και πως καταλαβαινω ποια μερια του προφυλακτικου είναι σωστή ; Για να μην το βαλω αναποδα. Και τελευταίο, μπορείς να μου πεις, πως ακριβώς θα καταλαβαίνω αν το απολαμβάνει ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131494 από BabisSougias στις 10 Δεκεμβρίου 2014, 7:28μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
προφυλακτικα εγω εχω durex jeans , μια χαρα ειναι ,δε θα εχεις τοσο μεγαλο θεμα με το να τελειωσεις , πιστεψε με , το προφυλακτικο μολις το ανοιγεις η κορυφη του εξεχει προς μια πλευρα αυτη ειναι η σωστη , αλλιως τσεκαρε μια στα γρηγορα προς τα πια διπλα ξεδιπλωνει , χωρις να το ξεδιπλαωσεις ολο καλυτερα κανε μια δοκιμη μονος σου , πριν βρεθεις με την κοπελα για να καταλαβεις τι λεω! θα καταλαβεις οτι το απολαμβανει , αν δεις να βαραινει η ανασα της , αν σου λεει φυσικα προστυχιες ή γλυκολογα , και θα καταλαβεις οτι θα τελειωσει αν η μεση της γινει σαν τοξο τα ποδια της τρεμουν και η εκφραση του προσωπου της ειναι οργασμικη , θα καταλαβεις τοτε τι εννοω , καλη τυχη φιλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131496 από synartisi xy στις 10 Δεκεμβρίου 2014, 9:28μμ

synartisi xy

μέλος από: 9/12/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(BabisSougias@10 Δεκεμβρίου 2014)
προφυλακτικα εγω εχω durex jeans , μια χαρα ειναι ,δε θα εχεις τοσο μεγαλο θεμα με το να τελειωσεις , πιστεψε με , το προφυλακτικο μολις το ανοιγεις η κορυφη του εξεχει προς μια πλευρα αυτη ειναι η σωστη , αλλιως τσεκαρε μια στα γρηγορα προς τα πια διπλα ξεδιπλωνει , χωρις να το ξεδιπλαωσεις ολο καλυτερα κανε μια δοκιμη μονος σου , πριν βρεθεις με την κοπελα για να καταλαβεις τι λεω! θα καταλαβεις οτι το απολαμβανει , αν δεις να βαραινει η ανασα της , αν σου λεει φυσικα προστυχιες ή γλυκολογα , και θα καταλαβεις οτι θα τελειωσει αν η μεση της γινει σαν τοξο τα ποδια της τρεμουν και η εκφραση του προσωπου της ειναι οργασμικη , θα καταλαβεις τοτε τι εννοω , καλη τυχη φιλε


Μιας και το ανέφερες, οι γυναίκες στον οργασμό τους χύνουν σαν εμάς ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131504 από Lolalove στις 11 Δεκεμβρίου 2014, 10:35μμ

Lolalove

banned
μέλος από: 11/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Χίνουμε κι εμείς αλλά πιο πολλά και ρευστά υγρά συνέχεια πριν κατα τη διάρκεια και μετά το σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login