Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Είμαι gay

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131489 από vasiliskkk στις 10 Δεκεμβρίου 2014, 12:30πμ

vasiliskkk

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 14 χρονων κ εχω ενα 'προβλημα' ειμαι gay για εμενα δνειναι κ τοσο προβλημα οσο στον μπαμαπα μου και στην θεια μ.Απο μμικρο μου αρεσαν τα αγορια και επειδη συνηθως τα αγορια στην ηλικια μ κανουν περιεργα πραγματα οταν ειναι μαζεμενα πολλα μαζι εγω αποφασησα να καλεσω σπιτι μ καποια ατομα κρυφα απο τον πατερα μ εκεινη την ημερα ηταν σπιτι μ γυρω στα7 αγορια καιηταν ολοι αρκετα ομορφοι αλλα εγω απο την πρωτη δημοτικου ειμαι τσιμπιμενος με εναν.Εειδη ολοι θελαμε διαφορετικα πραγματα χωριστηκαμε εγω με τον νεκταριο (αυτος που μου αρεσει) οηγαμε στο δωματιο μ κ βαλαμε ταινιες πορνο στον υπολογιστη.Εκεινη την στιγμη τον κοιτουσα που σιγα σιγα αρχηζε να ... ηθελα να τον πειασω και να του τα πω ολα αλλα δν μπορουσα . Μετα απο λιγο δν μπορουσε να το κρυψει κ με ρωτησε αν με πειραζει να τον παιξει,το επεξα ανετος κα ειπα οχι ρε ,μετα απο λιγη ωρα εχυσε και επειδη καθομουν σχετικα κοντα μ καποια ειρθαν επανω μου      κοκινησε κ ζητησε συγνωμη εγω του ειπα οτι δν πειραζει και μετα πηγα πηρα λιγο χαρτι και για τους δυο μας το δικο μ το εχω ακομα σαν αναμνηστηκο απο εκεινη την ημερα .Αυτο που θελω εγω ειναι να μ πειτε εαν πρεπει να του τω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login