Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Τι στα αληθεια πρεπει να κανω;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131507 από LastMan στις 12 Δεκεμβρίου 2014, 12:57μμ

LastMan

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι :D Οπως λεει και ο τιτλος,τι στα αληθεια πρεπει να κανω; Λοιπον... Μιλαω με μια κοπελα η οποια εχει σχεση αλλα αυτη θελει να γινει κατι με εμας, εμενα δν με ενοχλοι που εχει σχεση και λογικα ουτε αυττη;ρ ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα πειτε μ γνωμες :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131508 από aglina στις 12 Δεκεμβρίου 2014, 2:36μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Εγω στην θεση σου θα της ελεγα να ξεκαθαρισει λιγο το τι θελει. Επειδη στο τελος θα καταλιξει η κοπελα να κοροιδευει κ τους δυο σας. Αυτα θα τα εκανα μονο αν μου αρεσε η κοπελα κ ηθελα να κανω κατι παραπανω μαζι της, σε περιπτωση ομως που ειναι μονο για μια φαση (να το πιστευετε κ οι δυο σας) τοτε καντω τις τιψεις θα πρεπει να τις εχει η κοπελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131510 από άσχετος στις 12 Δεκεμβρίου 2014, 11:48μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Παράτα την,βρες κάποια άλλη καλύτερα τόσες υπάρχουν.Ήμουν σε ίδια κατάσταση και τίποτα,έμεινε με αυτόν ενώ έλεγε άλλα..Ελπίζω να μην γίνει και σε εσένα έτσι,αλλά καλύτερα πάνε βρες καμιά ελεύθερη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login