Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που ξηλώσανε με λύσσα όλες τις Τούρκικες τουαλέτες με την τρύπα και βάλανε τη λεκάνη και το μπιντέ
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν μπορώ να κρατήσω την στύση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131535 από Kalinixtakias στις 15 Δεκεμβρίου 2014, 4:49μμ

Kalinixtakias

μέλος από: 15/12/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας παίδες, χρειάζομαι απεγνωσμένα την συμβουλή σας. Ειμαι 21 και τα έχω με μια κοπέλα. Είμαι πολύ ερωτευμένος μαζί της γτ κάθε φορά που τη φιλάω η καρδια μ πάει να σπασει. Το θέμα είναι ότι όταν έρχεται η στιγμή να κάνουμε σεξ ή δν μου σηκώνεται ή αν μ σηκωθεί μ πέφτει πολύ γρήγορα. Τα έχουμε τρείς εβδομάδες κ έχουμε προσπαθήσει 3 φορές χωρίς επιτυχία. Κι εκείνη ξέρω ότι είναι ερωτευμένη γτ για να με ικανοποιήσει μ κάνει συνέχεια στοματικό, εκεί φαίνεται να μην έχω πρόβλημα. Να συμπληρώσω ότι εγώ ειμαι παρθένος ενώ εκείνη είναι 22, πολύ καλή στο κρεβάτι κ μ εμπειρίες. Γενικά είμαι πολύ αγχωτικός τύπος κ την πρώτη φορα π πήγα να την φιλήσω αγχώθηκα τόσο πολύ π μ ήρθε εμετος. Παρακαλώ βοηθήστε με παίδες γτ αυτό π έχουμε είναι τόσο καλό, κι εκείνη όλο με παρηγορεί κ μ λέει ότι δν την πειράζει αλλά εγώ νιώθω θα σκάσω! Γενικά δν είχα θέμα με την στύση σε άκυρες στιγμες, τι να κάνω; Να πιω λίγο κόκκινο κρασί, να βάλω μουσική, να πάρω βιάγκρα, να πάω σε ψυχολόγο; Μ περνάνε σκέψεις όπως: δν θα τα καταφέρω, δν θα της αρέσει, αν δν κρατήσει πολύ κτλ. Νομίζω δν είναι οργανικό αλλά ψυχολογικό. Τι να κάνω, δν έχω ξανανιώσει έτσι με κοπέλα κ μ είπε ούτε κι εκείνη μ άλλον... ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131541 από BabisSougias στις 15 Δεκεμβρίου 2014, 11:13μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
ψυχολογικο ειναι ρε φιλαρακι , αραξε , και ασε αρσενικο γονιδιο να κανει τη δουλεια και απολαυσε το !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131543 από cursed στις 16 Δεκεμβρίου 2014, 1:43πμ

cursed

Εικονίδιο
μέλος από: 15/12/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παλικάρι και εγώ το ίδιο ακριβός πρόβλημα είχα πριν 4-5χρονια με την κοπελιά μου. Την γούσταρα τρελά και ήμουν φουλ ερωτευμένος, άλλα όταν ερχόταν η ώρα του σεξ σηκωνόταν άλλα μετά από λίγο προσγειωνόταν. Αυτό γινόταν για αρκετούς μήνες και είχα φτάσει σε σημείο να νομίζω ότι απέκτησα κάποιο πρόβλημα γτ παλιότερα δεν είχα τέτοιο θέμα. Ευτυχώς η κοπέλα μου είχε κατανόηση και πολλή υπομονή και το είχα ξεπεράσει σύντομα. Ψυχολογικό ήταν, μάλλον επειδή ήθελα να βάλω τα δυνατά μου, να την εντυπωσιάσω και στην τελική αναχωνόμουν και τσουπ παρτ ον κάτω... Πιστεύω βοηθάει πολλή όταν η κοπέλα σου κάνει στοματικό, εξοικειώνεται ο κύριος εκεί κάτω με την κοπελιά και μετά δεν θα είναι τόσο ντροπαλός. Φίλε μη σε ανχονει κ μη σε στεναχωρεί τπτ, άδειαζε το κεφάλι σου και "δώσε πόνο"
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login